Rezultate te kerkimit per termin: +Socialistt

Meta: total 301 / total_found 301 / time 0.000 / keyword[0] socialistt / docs[0] 301 / hits[0] 415 /
No Pic available
  • 2010-08-04

PS-ja e Shkodrës: Edi Rama po shkatërron partinë

Shiroka akuzon kryesocialistin se po pengon zgjedhjet për kreun e rrethit Zgjedhjet n Partin Socialiste pr degt e rrethit nuk kan prfunduar n disa rrethe. Debatet brenda gjirit t vet socialistve dhe lobingjet n antarsin e asambles s rrethit q i zgjedh krert e rinj, kan detyruar

No Pic available
  • 2010-08-04

Negociata të reja për komisionin pa marrëveshje

PS, paketë propozimesh, kërkon fletët e votimit Kur dukej se kishte rn qetsia, n qarqet politike ka rinisur srish debati mes dy partive kryesore politike pr hetimin e zgjedhjeve. PS ka rihapur shtjen, duke treguar se ka negociata t vazhdueshme mes dy t mandatuarve nga partit, G

No Pic available
  • 2010-08-03

PS e Shkodrës: Rama po shkatërron partinë për interesa personale

Ish-kryetari i Partis Socialiste t Shkodrs Edip Shiroka ka akuzuar kryesocialistin Edi Rama se po pengon pr t disatn her zhvillimin e zgjedhjeve pr kreun PS-s n qytetin verior. Sipas Shiroks Rama, urdhron bllokimin e ktij procesi me mesazhe n celular duke u tallur kshtu me socialistt n kt qytet. E

No Pic available
  • 2010-08-02

PS: Qeveria po shet pronat publike

Deputeti socialist, Eduart Shalsi, denoncoi shitjen e kopshtit nr. 26 n kryeqytet. Shalsi tha se bashkia dhe qeveria n vendimet e mparshme kishin planifikuar q kopshti t vazhdonte funksionin e tij n shrbim t komunitetit. "Qeveria e Sali Berishs ka futur pr privatizim kopshtin 26,

No Pic available
  • 2010-07-31

Fatos Nano po kthehet. Parti apo lëvizje!

lideri i së majtës ka gjetur formulën e një kauze tëre Ish-Kryeministri e kryetari historik i Partis Socialiste, Fatos Nano, nuk sht akoma i bindur se mund t quhet nj pensionist politik. Edhe pse jeton sa n Vjen e sa n Tiran, ai po prgatit qetsisht me kshilltart dhe mbshtetsi

No Pic available
  • 2010-07-27

Berisha: Nuk kam asnjë votë kundër nga socialistët

Replikon Kryeministri: Krijoni komision hetimor për shifrat Kryeministri Sali Berisha dhe kreu i deputetve socialist, Gramoz Rui, kan mbyllur kt sesion parlamentar me replika mes tyre. Kryeministri ka qen dje n Kuvend pr t folur lidhur me ndryshimet n buxhetin e vitit 2010, pr sh

No Pic available
  • 2010-07-24

Projektligji i SHISH-it, LSI, Naço: Asnjë cenim të marrëdhënieve me PD-në

Kundërshtitë e LSI-së ndaj draftit të qeverisë për SHISH-in nuk cenojnë raportet me PD-në Ligji pr SHISH-in ka nxjerr n pah mendimet ndryshe t dy aleatve qeveritar, LSI-s dhe PD-s, por nj gj e till nuk cenon raportet mes tyre pavarsisht se 24 or pas seancs maraton t s enjt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama