Rezultate te kerkimit per termin: +Sole

Total: 179
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.232Z

Qumësht apo pije freskuese?

E përdorin shumë. Në kafiteri thonë se makiatot bëhen shumë të mira me të. Por, produkti hungarez Sole, që konsumatorët e blejnë për qumësht, dikush po thotë se nuk është i tillë. Agjencia e Ushqimit dhe Veterin&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.170Z

Toni Esposito, krijuesi i Kalimba de Luna nesër në TOB

Tiranë, 13 prill, Milena Selimi, NOA - Prej kohësh është përfolur aktiviteti i tij dhe tashmë i ka ardhur koha realizimit në Tiranë. La Bande de Sole dhe Toni Esposito do të jetë në Teatrin e Operës dhe Baletit në një shfaqje, që pretendohet se do të ketë repertorin më të mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.369Z

Vrau shoqen e dhomës, dënohet me 26 vite burg

Gjykata italiane e Peruxhias ka shpallur fajtorë, duke dënuar me 26 dhe 25 vite burg të rinjtë Amanda Knoks dhe Rafaele Soleçito për vrasjen e studentes 22-vjeçare britanike Meredit Kercer. Vajza, u gjet me fyt të prerë në apartamentin e saj në Peruxhia. Ajo nuk kishte pranuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.427Z

Biskota nga burgu. Aftësim profesional për të dënuarit

Yllka Metushi e ka vendosur, kur të dalë nga burgu do të punojë pastiçiere. Sekretin si përgatiten ëmbëlsirat 48-vjeçarja e mësoi në qeli sipas një projekti të qendrës Sole që synon punësimin e grave të dënuara. Kam shtatë muaj që ndoqa një trajnim. Ky është muaji i parë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.601Z

Michelle Hunziker shtatzënë për herë të katërt?

Michelle Hunziker shtatzënë për herë të katërt? Ylli televiziv zvicerian e natyralizuar si italiane dhe sipërmarrësi interesant Tomaso Trussardi bëhen prindër përsëri? Thashethemet mbi shtatzëninë e katërt të pretenduar të prezantueses së televizionit u shpërndanë nga revista Div

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.336Z

Braun kërkon rrugët e kapërcimit të krizës ekonomike

Londër - Kryeministri britanik, Gordon Braun, deklaron se në samitin e G20-s do të hartohet një propozim për të garantuar kreditimin e tregtisë ndërkombëtare. \"Në samitin e G20-s do të hartohet një propozim konkret për rivëninen në punë të kreditimit në mbështetje të operac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.545Z

"Fly Emirates", miliona për kuqezinjtë

Përveç merkatos së futbollistëve, te Milani po zhvillohen edhe bisedime të tjera. Grupi "Fly Emirates", kompania që kontrollohet nga sheiku Ahmed bin Saed Al Maktum, është i gatshëm të luajë një rol aktiv te klubi kuqezi. Sipas "Il Sole 24 ore", ai mendon të bëjë sponsorizime multimil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama