Rezultate te kerkimit per termin: +Sole

Total: 179
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.034Z

E përditshmja “Il sole 24 ore”: Shqipëria, e ardhmja e luksit turistik

23-04-2011 / Gazeta 55 E përditshmja italiane “Il sole 24 ore”, i dedikon një artikull të ardhmes së turizimit në vendin tonë. “Shqipëria e ardhmja e luksit turistik”- është titulli i të përditshmes së vendit f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.573Z

E jashtëzakonshme: Ivica Daçiq ia plotëson dëshirën Edi Ramës, këndon “O sole mio”

Në mbrëmjen ceremoniale për pjesëmarrësit e samitit Kinezo-Ballkanik që dje i mbylli punimet në Beograd, shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq ka mbajtur një “mini-koncert”. Daçiq të martën mbrëma në dark&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.788Z

Il Sole 24 ore Berisha Shqiperia vend i mundesive

Vizites se Kryeministrit shqiptar Sali Berisha ne Itali i ka paraprire nje interviste per te perditshmen italiane Il Sole 24 ore ne te cilen ai eshte ndalur tek investimet italiane ne Shqiperi dhe bashkepunimi ne fusha prioritare si turizmi dhe energjia. Sipas tij Italia mbetet v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.104Z

“Kurir”: Daçiç këndoi “O sole mio” në darkën me kryeministrin Rama

SERBI-Gazeta serbe “Kurir” në numrin e sotëm ka publikuar disa detaje lidhur me darkën mes kryeministrit Rama homologut serb Vuçiç dhe zv/kryeministrit Ivica Daçiç. Ajo thekson se shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiç në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.543Z

Shtatzënë sërish, Michelle Hunziker tregon barkun |FOTO

Transmetuar më 17.09.2014 - 14:43 Një bark i rrumbullakosur lehtësisht dhe e veshur e gjitha me të bardha në më pak se një muaj nga dita e dasmës. Showgirli Michelle Hunziker, është fotografuar duke shëtitur në një pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.511Z

Artistja fanse e Hillary Clinton, e pikturon të zhveshur |FOTO

Transmetuar më 11.11.2015 - 12:03 Nuk është sekret qw kandidatja presidenciale për 2016-n, Hillary Clinton, ka një fanse piktore, Sarah Sole. Artistja nga New Orleans e transformon Hillary-n në diçka që nuk jemi mësuar ta shoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.143Z

Michelle Hunziker bëhet sërish nënë, vjen në jetë Celeste

Transmetuar më 09.03.2015 - 14:14 Gëzim në shtëpinë Hunziker-Trussardi. Ditën e djeshme në ditën e festës së femrës 8 Mars, erdhi në jetë Celeste vajza e tretë e showgirlit Michelle Hunziker, pas vajzës së ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama