Rezultate te kerkimit per termin: +Sole

Total: 179
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.104Z

“Kurir”: Daçiç këndoi “O sole mio” në darkën me kryeministrin Rama

SERBI-Gazeta serbe “Kurir” në numrin e sotëm ka publikuar disa detaje lidhur me darkën mes kryeministrit Rama homologut serb Vuçiç dhe zv/kryeministrit Ivica Daçiç. Ajo thekson se shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiç në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.543Z

Shtatzënë sërish, Michelle Hunziker tregon barkun |FOTO

Transmetuar më 17.09.2014 - 14:43 Një bark i rrumbullakosur lehtësisht dhe e veshur e gjitha me të bardha në më pak se një muaj nga dita e dasmës. Showgirli Michelle Hunziker, është fotografuar duke shëtitur në një pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.511Z

Artistja fanse e Hillary Clinton, e pikturon të zhveshur |FOTO

Transmetuar më 11.11.2015 - 12:03 Nuk është sekret qw kandidatja presidenciale për 2016-n, Hillary Clinton, ka një fanse piktore, Sarah Sole. Artistja nga New Orleans e transformon Hillary-n në diçka që nuk jemi mësuar ta shoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.143Z

Michelle Hunziker bëhet sërish nënë, vjen në jetë Celeste

Transmetuar më 09.03.2015 - 14:14 Gëzim në shtëpinë Hunziker-Trussardi. Ditën e djeshme në ditën e festës së femrës 8 Mars, erdhi në jetë Celeste vajza e tretë e showgirlit Michelle Hunziker, pas vajzës së ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.232Z

Qumësht apo pije freskuese?

E përdorin shumë. Në kafiteri thonë se makiatot bëhen shumë të mira me të. Por, produkti hungarez Sole, që konsumatorët e blejnë për qumësht, dikush po thotë se nuk është i tillë. Agjencia e Ushqimit dhe Veterin&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.170Z

Toni Esposito, krijuesi i Kalimba de Luna nesër në TOB

Tiranë, 13 prill, Milena Selimi, NOA - Prej kohësh është përfolur aktiviteti i tij dhe tashmë i ka ardhur koha realizimit në Tiranë. La Bande de Sole dhe Toni Esposito do të jetë në Teatrin e Operës dhe Baletit në një shfaqje, që pretendohet se do të ketë repertorin më të mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.369Z

Vrau shoqen e dhomës, dënohet me 26 vite burg

Gjykata italiane e Peruxhias ka shpallur fajtorë, duke dënuar me 26 dhe 25 vite burg të rinjtë Amanda Knoks dhe Rafaele Soleçito për vrasjen e studentes 22-vjeçare britanike Meredit Kercer. Vajza, u gjet me fyt të prerë në apartamentin e saj në Peruxhia. Ajo nuk kishte pranuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama