Rezultate te kerkimit per termin: +Sole

Total: 179
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.511Z

Artistja fanse e Hillary Clinton, e pikturon të zhveshur |FOTO

Transmetuar më 11.11.2015 - 12:03 Nuk është sekret qw kandidatja presidenciale për 2016-n, Hillary Clinton, ka një fanse piktore, Sarah Sole. Artistja nga New Orleans e transformon Hillary-n në diçka që nuk jemi mësuar ta shoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.143Z

Michelle Hunziker bëhet sërish nënë, vjen në jetë Celeste

Transmetuar më 09.03.2015 - 14:14 Gëzim në shtëpinë Hunziker-Trussardi. Ditën e djeshme në ditën e festës së femrës 8 Mars, erdhi në jetë Celeste vajza e tretë e showgirlit Michelle Hunziker, pas vajzës së ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.232Z

Qumësht apo pije freskuese?

E përdorin shumë. Në kafiteri thonë se makiatot bëhen shumë të mira me të. Por, produkti hungarez Sole, që konsumatorët e blejnë për qumësht, dikush po thotë se nuk është i tillë. Agjencia e Ushqimit dhe Veterin&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.170Z

Toni Esposito, krijuesi i Kalimba de Luna nesër në TOB

Tiranë, 13 prill, Milena Selimi, NOA - Prej kohësh është përfolur aktiviteti i tij dhe tashmë i ka ardhur koha realizimit në Tiranë. La Bande de Sole dhe Toni Esposito do të jetë në Teatrin e Operës dhe Baletit në një shfaqje, që pretendohet se do të ketë repertorin më të mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.369Z

Vrau shoqen e dhomës, dënohet me 26 vite burg

Gjykata italiane e Peruxhias ka shpallur fajtorë, duke dënuar me 26 dhe 25 vite burg të rinjtë Amanda Knoks dhe Rafaele Soleçito për vrasjen e studentes 22-vjeçare britanike Meredit Kercer. Vajza, u gjet me fyt të prerë në apartamentin e saj në Peruxhia. Ajo nuk kishte pranuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.427Z

Biskota nga burgu. Aftësim profesional për të dënuarit

Yllka Metushi e ka vendosur, kur të dalë nga burgu do të punojë pastiçiere. Sekretin si përgatiten ëmbëlsirat 48-vjeçarja e mësoi në qeli sipas një projekti të qendrës Sole që synon punësimin e grave të dënuara. Kam shtatë muaj që ndoqa një trajnim. Ky është muaji i parë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.601Z

Michelle Hunziker shtatzënë për herë të katërt?

Michelle Hunziker shtatzënë për herë të katërt? Ylli televiziv zvicerian e natyralizuar si italiane dhe sipërmarrësi interesant Tomaso Trussardi bëhen prindër përsëri? Thashethemet mbi shtatzëninë e katërt të pretenduar të prezantueses së televizionit u shpërndanë nga revista Div

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama