Rezultate te kerkimit per termin: +Sollakut

Total: 361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.080Z

Presionet e Berishës për shkarkimin e Sollakut

"Gjoba" e Gazmend Dibrës për shkarkimin e Kryeprokurorit, presionet e Sabri Godos, sajesa për mbylljen e lokaleve në Vlorë dhe refuzimi i Berishës për t'u përgjigjur në telefon MBI ÇËSHTJEN E PROKURORIT TË PËRGJITHSHËM Për ta studiuar sa më mirë dhe për të dalë në konkl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.472Z

Topi: Nata e shkarkimit të Sollakut

• Presidenti Bamir Topi ka folur dje për herë të parë për momentet e largimit të ish-prokurorit të Përgjithshëm dhe zëvendësimin e tij me Ina Ramën.TiranëDuke folur në një intervistë në “Zërin e Amerikës”, kreu i shtetit ka zbardhur detaje të mbrëmjes së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.327Z

Raporti 2007, Ina Rama mbron punën e Sollakut

  TIRANË- Pavarësisht akuzave të mazhorancës për punë të dobët, organi i Prokurorisë gjatë kohës që drejtohej nga ish-kryeprokurori Theodhori Sollaku ka arritur rezultate pozitive. Vlerësimi për punën e Sollakut kësaj radhe nuk vjen nga opozita, apo ndonjë forcë tjetër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.327Z

Raporti i 2007-ës, Ina Rama mbron punën e Sollakut

  Në Raportin Vjetor të 2007-ës të Prokurorisë, ish-kryeprokurori Theodhori Sollaku vlerësohet se ka arritur rezultate TIRANË- Pavarësisht akuave të mazhorancës për punë të dobët, organi i Prokurorisë gjatë kohës që drejtohej nga ish-kryeprokurori Theodhori Sollaku ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.085Z

Vrasja e shoferit te sollakut mbërrin në gjykatë

28/10/2004   TIRANË-Vjedhje armatimi, vrasje në rrethana të cilësuara, falsifikim dokumentesh dhe armëmbatje pa leje. Këto janë katër akuzat, me të cilat mëngjesin e sotëm, dosja penale kundër Altin Arapit do të përshkruaj rrugën nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në Gjy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.677Z

"Njerez te humbur" gjen nenen e Gazmend Sollakut pas 25 vitesh

Caste gezimi i dhane start sezonit te ri te emisionit "Njerez te Humbur". Gjetja e nenes se Gazmend Sollakut, ishte pika kulmore e te premtes se pare per kete sezon te ri. Pas 25 vitesh mosnjohje, Gazmendi arriti me ne fund te gjeje personin qe e solli ne jete. Por cila eshte historia e Gazmendit? G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.460Z

“Pakti i Ramës me Berishën pas Sollakut”

• Kreu i PAD-së, Neritan Ceka, në një intervistë për "Panorama" hedh hije dyshimi mbi bashkëpunimin mes PS-së dhe PD-së për reformën.Aristir LumeziSipas tij, pakti i Ramës erdhi në mënyrë të pakuptimtë pas deklaratës se nuk do merrte pjesë në reformën në drejtësi. Ce

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama