Rezultate te kerkimit per termin: +Soni +Malajt

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.731Z

FOTOT/ Linjat fantastike të Soni Malajt

Soni Malaj nuk rresht se treguari format e saj fantastike. Edhe pse nënë, këngëtarja e njohur ruan linjat e saj falë stërvitjes së madhe, por dhe dietave.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.530Z

Del fotoja e Soni Malajt me të fejuarin

Transmetuar më 01.11.2016 - 07:27 Prej muajsh tashmë Soni Malaj ka treguar për mediat se është duke dalë me një mashkull e kohët e fundit ajo madje konfirmoi dhe fejesën me Klevin, sipërmarrësin nga Tirana. Në muajin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.421Z

Ti, jeta, klipi më i ri i Soni Malajt dhe Genës

“Ti, jeta” është bashkëpunimi më i ri mes këngëtares Soni Malaj dhe këngëtarit Gena. Kënga është publikuar sot dhe mendohet të jetë një prej këngëve më të dëgjuara të verës. Soni në këtë videoklip të duket shumë nxehtë dhe kjo duket nga linjat trupore fantastik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.266Z

Soni në pushime me Rozanen, ku është Mirko?

Soni Malaj dhe Roza Radi janë mikë, bile aq të afërta sa edhe pushimet kanë vendosur ti bëjnë së bashku. Dy këngëtaret e njohura të skenes sonë muzikore po pushojnë në Turqi. Ato, duket se po e ‘’festojne’&rsquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.495Z

Soni Malaj humb babanë, dedikimi prekës i këngëtares

Këngëtarja Soni Malaj ka humbur babanë, i cili mësohet se është ndarë nga jeta pak orë më parë. Njoftimin e ka bërë vetë Soni në profilin e saj në Instagram. Ajo i ka bërë një dedikim prekës të atit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.420Z

Tuna dhe Soni, sherr pas kuintave, nuk flasin me njëra-tjetrën

TIRANE - Dy mentoret e talent show-t "X Factor" duket se janë zënë aq keq me njëra-tjetrën, sa nuk flasin më. Megjithëse Soni Malaj dhe Tuna komunikojnë për "hir të punës", kemi mësuar se jashtë spektaklit ato rrinë larg e nuk e durojnë njëra-tjetrën. Lajmi është raportuar nga med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.297Z

A mendoni që i shkon ky stil Soni Malajt... (Foto)

Duhet ta pranojmë që Soni Malaj ka ndryshuar shumë ndër vite. Ajo zakonisht publikon foto të ndryshme në të cilën pothuajse asnjëherë nuk shfaqet me stilin e njëjtë. Së fundmi një foto tjetër e publikuar nga Soni lë ha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama