Rezultate te kerkimit per termin: +Spanj

Total: 5462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.885Z

Holandë - Kili, Spanjë - Australi

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjeve Holandë – Kili dhe Spanjë – Australi, ndeshje këto të vlefshme për grupin B . Holandë – Kili AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Formacioni i Holandës: Cillessen,Janmaat, De

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.881Z

Formacionet Holandë-Kili, Spanjë-Australi

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjeve Holandë – Kili dhe Spanjë – Australi, ndeshje këto të vlefshme për grupin B . Holandë – Kili Formacioni i Holandës: Janmaat, De Vrij, Vlaar, Blind, Wijnaldum, De Jong, Sneijder, Robben,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.924Z

Formacionet zyrtare: Maqedoni – Spanjë

Maqedonia dhe Spanja do të vihen përballë sonte, në ndeshjen që fillon nga ora 20:45. Kjo ndeshje luhet në kuadër të grupit C për kualifikimet për Euro 2016. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Maqedoni – Spanjë Maqedoni:&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Mjeku i Spanjës, ia zbulon rrenat Mourinhos

Juan Jose Garcia, mjekë i ekipit kombëtar të Spanjës, i është përgjigjur Jose Mourinhos, duke hedhur poshtë pretendimet, se sulmuesi Diego Costa, është dëmtuar gjatë angazhimit në kombëtaren kampione të Evropës. Costa &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.683Z

Spanjë, arrestohet bosi i Albanian Airlines

SPANJË- Arrestohet në Spanjë, me akuzën pastrim parash, dhënie rryshfeti dhe korrupsion pronari i kompanisë ajrore shqiptare Albanian Airlines, Ali Evsen.Sipas mediave turke, 49-vjecari Ali Evsen së bashku me një biznesmen egjiptian Hysejn Salem , një n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.311Z

Spanjë, atentat ndaj një politikaneje

Isabel Carrasco, presidente nga Partia konservatore e Popullit në Këshillin e Qarkut të Leonit, në veri të Spanjës, është qëlluar për vdekje gjatë së hënës, teksa ecte mbi një urë në qytetin Leon, bën të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.023Z

Dokle: Nuk shkoj ambasador në Spanjë

Deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle hodhi poshtë zërat se do të shkojë ambasador në Spanjë. Në një njoftim për shtypin ai deklaroi se lajmi nuk është i vërtetë, por edhe nëse do të ishte, ai nuk do të pranonte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama