Rezultate te kerkimit per termin: +Spanj

Total: 5462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.924Z

Formacionet zyrtare: Maqedoni – Spanjë

Maqedonia dhe Spanja do të vihen përballë sonte, në ndeshjen që fillon nga ora 20:45. Kjo ndeshje luhet në kuadër të grupit C për kualifikimet për Euro 2016. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Maqedoni – Spanjë Maqedoni:&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Mjeku i Spanjës, ia zbulon rrenat Mourinhos

Juan Jose Garcia, mjekë i ekipit kombëtar të Spanjës, i është përgjigjur Jose Mourinhos, duke hedhur poshtë pretendimet, se sulmuesi Diego Costa, është dëmtuar gjatë angazhimit në kombëtaren kampione të Evropës. Costa &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.683Z

Spanjë, arrestohet bosi i Albanian Airlines

SPANJË- Arrestohet në Spanjë, me akuzën pastrim parash, dhënie rryshfeti dhe korrupsion pronari i kompanisë ajrore shqiptare Albanian Airlines, Ali Evsen.Sipas mediave turke, 49-vjecari Ali Evsen së bashku me një biznesmen egjiptian Hysejn Salem , një n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.311Z

Spanjë, atentat ndaj një politikaneje

Isabel Carrasco, presidente nga Partia konservatore e Popullit në Këshillin e Qarkut të Leonit, në veri të Spanjës, është qëlluar për vdekje gjatë së hënës, teksa ecte mbi një urë në qytetin Leon, bën të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.023Z

Dokle: Nuk shkoj ambasador në Spanjë

Deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle hodhi poshtë zërat se do të shkojë ambasador në Spanjë. Në një njoftim për shtypin ai deklaroi se lajmi nuk është i vërtetë, por edhe nëse do të ishte, ai nuk do të pranonte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.959Z

Rrufeja godet aeroplanin e Spanjës!

Jo vetëm eliminimi nga Botërori është shqetësues për Spanjën. Përfaqësuesja e Spanjës ka mundur të pësoi edhe më keq rrugë kur aeroplani i tyre është goditur nga rrufeja. Avioni "Iberia 2907" u godit gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.429Z

Spanjë, Felipe VI betohet si mbreti i ri i vendit

SPANJE- Mbreti Felipe IV u betua sot në parlament si mbreti i ri i Spanjës në krah të bashkëshortes së tij Letizia dhe të vajzave. Betimi i mbretit u shoqërua me një duartrokitje të gjatë nga ana e parlamentarëve, të cilët thë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama