Rezultate te kerkimit per termin: +Spanj

Total: 5462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.959Z

Rrufeja godet aeroplanin e Spanjës!

Jo vetëm eliminimi nga Botërori është shqetësues për Spanjën. Përfaqësuesja e Spanjës ka mundur të pësoi edhe më keq rrugë kur aeroplani i tyre është goditur nga rrufeja. Avioni "Iberia 2907" u godit gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.429Z

Spanjë, Felipe VI betohet si mbreti i ri i vendit

SPANJE- Mbreti Felipe IV u betua sot në parlament si mbreti i ri i Spanjës në krah të bashkëshortes së tij Letizia dhe të vajzave. Betimi i mbretit u shoqërua me një duartrokitje të gjatë nga ana e parlamentarëve, të cilët thë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.780Z

Del Bosque: Casillas numri 1 i Spanjës

Vincente Del Bosque vazhdon të mbështesë fuqimisht portierin e Real Madrid dhe kombëtares së Spanjës, Iker Casillas, duke këmbëngulur se ai është ende numri 1 në Spanjë. Kapiteni i "Los Blancos", pavarësisht largimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.150Z

Spanjë: Konfiskohen 3 tonelata kokainë

Policia e Spanjës ka bërë të ditur se ka konfiskuar tri tonelata kokainë dhe ka arrestuar 12 kontrabandistë të dyshuar të drogës nga Britania, Holanda dhe Spanja. Droga është gjetur në rajonin veriperëndimor Galicia. Ky është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.149Z

Pau Gasol i jep lajmin e madh Spanjës

Basketbollisti më i famshëm spanjoll, Pau Gasol i ka dhënë lajmin e madh kësaj përfaqësuese. Ylli i NBA ka njoftuar sot se do të luaj me Spanjën në Kampionatin Evropian "Euro 2015". "Do të luaj me Spanjën në Evropian. Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.284Z

Francë-Spanjë, formacionet e mundshme

Sot e gjithë vëmëndja do të jetë në "Stade de Prince" të Parisit ku do të luhet supersfida e kësaj dite ajo mes Francës dhe Spanjës. Ndeshja e vlefshme për elemintaoret e Brazil 2014">2014, Grupi I pritet me shumë int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.223Z

"Mourinho dhe Ronaldo nuk duhen në Spanjë"

Ylli i La Corunjas, portugezi Pizzi ka mbrojtur në një deklaratë dy portugezët e Realit, Mourinhon dhe Ronaldon duke thënë se ata nuk trajtohen mirë në Spanjë. "Ata janë dy njerëz të mëdhenjë që në Spanjë nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama