Rezultate te kerkimit per termin: +Specialist

Total: 8719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.609Z

Pagat e specialist

Pagat e specialist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.612Z

Pacientët, nis prenotimi online për vizitat te mjeku specialist  

Për të bërë një vizitë mjekësore në spital, fillimisht një qytetari i duheshin dy rekomandime: nga mjeku i familjes dhe ai specialist, e më pas nevojitej caktimi i datës për konsultën. Kjo situatë ka qenë edhe më e vështirë për pacientët e rretheve, të cilët duhet të udhëto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.976Z

Barça kërkon një specialist për Mesin

Alarmi i dëmtimeve të shpeshta të Lionel Mesit ka bërë që Barcelona të kërkojë një specialist. Katalanët janë të shqetësuar për gjendjen fizike të talentit argjentinas, që të martën ka pësuar dëmtimin e shtatë në muskuj gjatë këtyre dy viteve të fundit (të katërtin në t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.689Z

Erzen Breçani shkarkohet përsëri, tani është specialist i thjeshtë

Erzen Breçani është shkarkuar përsëri, pak ditë pasi u emërua si zëvendësdrejtor në Policinë e Dibrës. Për shkak të shkrirjes së pozicionit të tij, Breçani do të kalojë në rolin e specialistit në Policinë e Dibrës. Brenda një muaji, Breçani ka lëvizur dy herë. Ai e pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.123Z

Alibeaj: Tahiri, specialist për favorizimin e bandave

Opozita Partia Demokratike vijon të sulmojë ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, duke e akuzuar si zyrtarin e lartë që po fshin provat e policisë për çështjen e drogës, e në të njëjtën kohë, opozita shton se ai po favorizon dhe bandat e krimit dhe të drogës. Kreu i Departamentit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.392Z

Hamdi Salihi, “Matersburg - specialist”: 4 gola ne 6 ndeshje

Skuadra e Hamdi Salihit, SV Ried, fitoi në ndeshjen hapëse të kampionatit austriak 3-0 kundër Altahut, ndërkohë që të shtunën (ora 19:30) do të presë Matersburgun, e cila u shkatërrua 6-0 në Salzburg. Kjo është dhe sfida e parë e trajnerit të ri Paul Gludovatz. Mediat austriake kuj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.313Z

Specialistët: Puka më e prekura nga zjarret

PUKË- Zjarret në sipërfaqet pyjore të rrethit të Pukës gjatë muajve të nxehtë të verës kanë lënë pas dëme kolosale. Drejtoria e Shërbimit Pyjor në këtë rreth tashmë ka mbyllur edhe bilancin e dëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama