Rezultate te kerkimit per termin: +Specialist

Total: 8719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.089Z

Policia e Tiranës: Sekuestrohen 30 kg kanabis sativa

Në kuadër të operacionit te koduar "Kufiri Ndarës II ", policia e Tiranes ka sekuestruar 30 kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva, ndersa jane arrestuar 3 shtetas si posedues të saj.   Gjergji Qose, 38 vjeç, Genci Zekolli, 44 vje&c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.227Z

Japonia pas termetit kolapsi financiar

Specialistët dhe institutet ekonomike ndërkombëtare deklarojnë se tërmeti që pasoi me tsunamin katastrofik në Japoni, përvec viktimave mund të jetë edhe më shkatërrimtari përsa i përket kostos së tij, në të gjith&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.714Z

Inaugurohet godina e re e trafikut ajror investim 12.5 milione euro

Inaugurohet godina e re e kontrollit të trafikut ajror, me vlerë 12.5 milionë euro. Me ndërtimin e kësaj godine pritet të shtohen fluturimet ajrore, duke synuar deri 200 mijë fluturime në vit. Në ceremoninë e inaugurimit merrnin pjesë, ministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.032Z

Shqiptareve u mungon edukata shendetesore

Shqiptaret ende vuajne mungesen e edukates shendetesore qofte per tu kujdesur per veten por edhe per tu konsultar me mjeket specialiste per problemet shendetesore. Shpesh si vizite mjekesore sherben nje bisede me nje te aferm i cili mund te kete kaluar simptoma te ngjashme me ate qe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.741Z

Lirohet zyrtari i tenderave

TIRANE - Gjykata e Tiranës liroi dje nga masa e "arrestit me burg" Redi Popescun, një nga zyrtarët e akuzuar për korrupsion në tenderin për uniformat e Ministrisë së Brendshme. Kërkesa e Popescut për ndryshimin e masës së sigurisë, dhënë për të pas arrestimit në 22 dhjeto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.644Z

Aksident në Përmet-Këlcyrë, humbin jetën 2 punonjës policie

PERMET- Aksident i rëndë më pasojë vdekjen, në aksin Përmet-Këlcyrë. Makina më të cilën udhëtonin dy punonjës policie të Përmetit ka dalë nga rruga në vendin e quajtur Ura e Veroniqit. Për pasojë ka humbur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.489Z

Fier,vodhën e dogjën regjistrat e shkollës pranga 2 nxënësve

FIER-  Dy nxënës janë arrestuar pasi akuzohen se janë autorë të vjedhjes së 5 regjistrave të shkollës 9 vjecare “Kristaq Shtembari”, ku ata bënin mësim. Specialistët e Hetimit dhe Parandalimit të Krimit të Komisa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama