Rezultate te kerkimit per termin: +Specialist

Total: 8719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.123Z

Alibeaj: Tahiri, specialist për favorizimin e bandave

Opozita Partia Demokratike vijon të sulmojë ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, duke e akuzuar si zyrtarin e lartë që po fshin provat e policisë për çështjen e drogës, e në të njëjtën kohë, opozita shton se ai po favorizon dhe bandat e krimit dhe të drogës. Kreu i Departamentit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.392Z

Hamdi Salihi, “Matersburg - specialist”: 4 gola ne 6 ndeshje

Skuadra e Hamdi Salihit, SV Ried, fitoi në ndeshjen hapëse të kampionatit austriak 3-0 kundër Altahut, ndërkohë që të shtunën (ora 19:30) do të presë Matersburgun, e cila u shkatërrua 6-0 në Salzburg. Kjo është dhe sfida e parë e trajnerit të ri Paul Gludovatz. Mediat austriake kuj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.313Z

Specialistët: Puka më e prekura nga zjarret

PUKË- Zjarret në sipërfaqet pyjore të rrethit të Pukës gjatë muajve të nxehtë të verës kanë lënë pas dëme kolosale. Drejtoria e Shërbimit Pyjor në këtë rreth tashmë ka mbyllur edhe bilancin e dëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.190Z

Mourinho: Wenger, specialist për dështime!

Jose Mourinho e ka ndezur debatin me Arsene Wenger të cilin e ka quajtur si një trajner të dështuar. Trajneri i Chelseat i pyetur për situatën e krijuar në Premierligë, ka filluar ta shoh Arsenalin jashtë garës për titull duke patur parasysh se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.279Z

Fier, rreth 100 furra buke pa licencëSpecialistët: Mungon kontrolli

FIER- Në rrethin e Fierit operojnë rreth 100 furra buke të palicencuara. Specialistët bëjnë përgjegjës Bashkinë, komunat dhe Autoritetin Kombëtar të Ushqimit për mungesë kontrollesh. Sipas përfaqësuesit ë shoqatave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.240Z

Titujt 10 vjet pune per tu bere Mesues specialist

/ / Burime nga Ministria e Arsimit bejne me dije se standardet e reja per arsimtaret jane hartuar tashme. Jane hartuar dhe jane ne proces miratimi draftet e standardeve te mesuesve drejtuesve te shkollave dhe keshilltareve pedagogjike sqarojne burimet. Kualifikimi i vazhdua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.160Z

Tavo në Dibër: Mangësi në bluzat e bardha, s'ka mjekë specialistë

DIBER - Spitali i Dibrës ka qenë ndalesa e radhës e ministrit të Shëndetësisë në vazhdën e turit të takimeve me administratën e spitaleve rajonale në të gjithë vendin. Ministri tha se gjatë diskutimit me mjekët e spitali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama