Rezultate te kerkimit per termin: +Specialist

Total: 8719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.279Z

Fier, rreth 100 furra buke pa licencëSpecialistët: Mungon kontrolli

FIER- Në rrethin e Fierit operojnë rreth 100 furra buke të palicencuara. Specialistët bëjnë përgjegjës Bashkinë, komunat dhe Autoritetin Kombëtar të Ushqimit për mungesë kontrollesh. Sipas përfaqësuesit ë shoqatave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.240Z

Titujt 10 vjet pune per tu bere Mesues specialist

/ / Burime nga Ministria e Arsimit bejne me dije se standardet e reja per arsimtaret jane hartuar tashme. Jane hartuar dhe jane ne proces miratimi draftet e standardeve te mesuesve drejtuesve te shkollave dhe keshilltareve pedagogjike sqarojne burimet. Kualifikimi i vazhdua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.160Z

Tavo në Dibër: Mangësi në bluzat e bardha, s'ka mjekë specialistë

DIBER - Spitali i Dibrës ka qenë ndalesa e radhës e ministrit të Shëndetësisë në vazhdën e turit të takimeve me administratën e spitaleve rajonale në të gjithë vendin. Ministri tha se gjatë diskutimit me mjekët e spitali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.858Z

Qeveri teknokratësh e specialistësh

Dështimi i vazhdimit të mbajtjes së seancës konstituive të Kuvendit në javën e kaluar më 2 tetor dhe mbledhja e nënshkrimeve nga koalicioni LAN për vazhdimin e seancës më 9 tetor, vlerësohet si një nga momentet kyçe që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.644Z

PD: Skandal në policinë e Vlorës, ushtari i Zani Çaushit specialist i antidrogës

Partia Demokratike ka lëshuar akuza sot ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Ministrit të Brendshëm Saimit Tahiri për rekrutim të polici të rrjetit të kriminelëve. Kreu i grupit parlamentar demokrat, Edi Paloka, në një konferencë për mediat denoncoi skandalin e emërimit në Policinë e Vlor�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.744Z

Peshkopi, mungesa e mjekëve specialist, Bici: Fluksi i operacioneve i papërballueshëm

Peshkopi- Spitali rajonal i Peshkopisë mund të jetë ndër të paktët spitale ku nuk mungojnë medikamentet kryesore, por bie në sy mungesa e mjekëve specialist. Drejtori i këtij spitali Beqir Biçi thotë se më emergjente është nevoja për një mjek reanimator pasi fluksi i madh i operacio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.600Z

Shqipëria frikësohet nga tularemia, nis grup specialistësh në Kukës

Shqipëria është e frikësuar nga rastet me sëmundjen e tularemisë të konstatuara në Kosovë. Instituti i Shëndetit Publik në Shqipëri raporton se sot ka nisur një grup specialistësh për në veri të vendit, kryesisht n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama