Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalin +Ushtarak

Total: 8516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.890Z

Aksidenti, 2 fëmijë rëndë në spitalin Ushtarak

Dy nga fëmijët e plagosur pasditen e së shtunës në aksidentin e Fushë Arrëzit, ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin Ushtarak. Burime nga spitali Ushtarak theksojnë se Raisa Mustafa dhe Edison Peraj ndodhen në gjendje më të rëndë për shkak të dëmtimeve të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.888Z

Koceku: 10 t lnduar n Spitalin Ushtarak

Zëvendësdrejtori i Spitalit Ushtarak Sami Koceku deklaroi se në spitalin e Tiranës ndodhen 10 të plagosur, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë. "Dy fëmijë janë në operacion, ndërsa 8 të tjerët kanë pësuar trauma dhe fraktura të ndryshme. Nga eksperienca kam besim se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.867Z

Nuni do te lere sot Spitalin Ushtarak

Gjendja shendetsore e anetarit te Gjykates se Larte, Ardian Nuni eshte permiresuar ndjeshem. Mjeket mendojne se ai nuk ka me asnje komplikim per shendetin e tij dhe do te kryejne edhe nje ekzaminim te fundit rreth ores 14:00 te dites se sotme. Burimet zyrtare te spitalit Ushtarak te Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.899Z

Drejtuesit e shtetit në Spitalin Ushtarak

Kreret me te larte te shtetit, vizituan te plagosur ne spitalin ushtarak ne Tirane, ku shprehen angazhimin per ndihmen maksimale ndaj tyre dhe ngushëlluan familjet e viktima.Presidenti Topi kërkoi përkushtim per te plagosurit. "Ndjehem shume i lenduar per kete aksident qe morri permas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.630Z

Vrasje sërish në Kamzë, viktima vdes në Spitalin Ushtarak

Tiranë, 9 Shkurt NOA Një person humbi jetën para pak minutash në Spitalin Ushtarak në Tiranë, pak pasi u dërgua atje me plagë arme të ftohtë, i thanë agjencisë NOA, burime spitalore. Policia konfirmoi ngjarjen dhe tha se viktima është Robert Artndreca rreth 25 vjeçar, banor i z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.321Z

Humb jetën në Spitalin Ushtarak Spartak Camaj

Tiranë, 31 Mars NOA - Personi qe u qellua me arme zjarri mbremjen e sotme prane shkolles "Vasil Shanto" ne Tirane, humbi jeten pak ore pasi u dergua ne Spitalin Ushtarak. Spartak Camaj, rreth 35 vjecar, nderroi jetë pasi kishte marrë një plumb fatal në qafë kur ndaj tij u krye një atentat rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.799Z

Tirane, atentati "Tan Lepri" lë Spitalin Ushtarak

TIRANE- Dritan Avllaj i njohur ndryshe si Tan Lepri dhe i përfolur si një ndër miqtë e kryetarit të Partisë Socialsite Edi Rama është plagosur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:15 me armë zjarri. Avllaj ka qënë duke udhëtuar në makinën me targa EL 412 C, në momentin që është qëll

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama