Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalin +Ushtarak

Total: 8516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.623Z

Aksidente ne Lac e Korce, kater te plagosur rende

Kater te rinj kane mbetur te plagosur rende si pasoje e dy aksidenteve te ndodhura dje ne akset rrugore kombetare Lezhe-Lac dhe Korce-Pogradec. Ngjarja e pare ka ndodhur mengjesin e djeshem ne Lac, ku nje 18 vjecar eshte goditur nga nje mjet kamion teksa udhetonte me nje motociklete. Drejtuesi i kam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.748Z

Infermierja vetëhelmohet me helm për minjtë, nuk i shpëton dot vdekjes

Durrës, 8 korrik, NOA Konsumoi një sasi helmi për minjtë dhe nuk mundi ti shpëtonte dot vdekjes, megjithë ndihmën e menjëhershme që iu dha në spital. Ngjarja fatale i ka ndodhur një infermiereje të spitalit të Durrësit, me emrin Liliana Lorja, 45-vjeç, e cila mendohet se kishte ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.585Z

Aksidentohet për vdekje 45-vjeçari

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e shkuar, në rrugor Elbasan-Letan, në vendin e quajtur “ Tuneli”. Një automjet tip kamion ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga dhe si pasojë është dëmtuar rëndë drejtuesi i tij, shtetasi Qemal Abedini 45 vjeç me banim në Elbasan. Të plagosurit i është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.641Z

Aksidentohet fëmija, shoferi e braktis në rrugë

Aksidenton rëndë një fëmijë, autori largohet me shpejtësi nëpër natë nga vendi i ngjarjes. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 të mbrëmjes të së hënës, në fshatin Shkallnur të Durrësit. Mësohet se i lënduari është 9-vjeçari me iniciale A.G., banor i këtij fshati. Nga veprime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.934Z

Pesë të plagosur në dy aksidente

Krujë Dy aksidente automobilistike kanë shkaktuar pesë të plagosur dje në Rrethin e Krujës. Aksidenti i parë ndodhi në orën 10:00, në rrugën nacionale Fushë-Krujë – Krujë, pranë fshatit Halil, ku një furgon me targa të Krujës, 2378A, që drejtohej nga Mem Doku, është përp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.715Z

I bie vagoni me krom, ne rrezik jeta e minatorit

Bulqize- Aksidentohet ne galerite e nendheshme minatori, rrezikon jeten. Nje vagon kromi i ka rene persiper diten e djeshme, gjate procesit ne miniere 40-vjecarit Gezim Llani. Koleget i dhane ndihmen e menjehershme te demtuarit duke e derguar ne gjendje shoku ne spitalin e qytetit dhe me tej, eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.886Z

Lushnje, plagoset me thikë 30-vjeçari, në pranga autori

Një 30-vjeçar është plagosur me thikë mëngjesin e sotëm në Lushnje. Ngjarja e rëndë është shënuar në në fshatin Stan Karbunarë ku 30-vjeçari Sokol Mitri është qëlluar me thikë nga 58-vje&cced

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama