Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalin +Ushtarak

Total: 8516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.867Z

Nuni do te lere sot Spitalin Ushtarak

Gjendja shendetsore e anetarit te Gjykates se Larte, Ardian Nuni eshte permiresuar ndjeshem. Mjeket mendojne se ai nuk ka me asnje komplikim per shendetin e tij dhe do te kryejne edhe nje ekzaminim te fundit rreth ores 14:00 te dites se sotme. Burimet zyrtare te spitalit Ushtarak te Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.899Z

Drejtuesit e shtetit në Spitalin Ushtarak

Kreret me te larte te shtetit, vizituan te plagosur ne spitalin ushtarak ne Tirane, ku shprehen angazhimin per ndihmen maksimale ndaj tyre dhe ngushëlluan familjet e viktima.Presidenti Topi kërkoi përkushtim per te plagosurit. "Ndjehem shume i lenduar per kete aksident qe morri permas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.630Z

Vrasje sërish në Kamzë, viktima vdes në Spitalin Ushtarak

Tiranë, 9 Shkurt NOA Një person humbi jetën para pak minutash në Spitalin Ushtarak në Tiranë, pak pasi u dërgua atje me plagë arme të ftohtë, i thanë agjencisë NOA, burime spitalore. Policia konfirmoi ngjarjen dhe tha se viktima është Robert Artndreca rreth 25 vjeçar, banor i z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.321Z

Humb jetën në Spitalin Ushtarak Spartak Camaj

Tiranë, 31 Mars NOA - Personi qe u qellua me arme zjarri mbremjen e sotme prane shkolles "Vasil Shanto" ne Tirane, humbi jeten pak ore pasi u dergua ne Spitalin Ushtarak. Spartak Camaj, rreth 35 vjecar, nderroi jetë pasi kishte marrë një plumb fatal në qafë kur ndaj tij u krye një atentat rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.799Z

Tirane, atentati "Tan Lepri" lë Spitalin Ushtarak

TIRANE- Dritan Avllaj i njohur ndryshe si Tan Lepri dhe i përfolur si një ndër miqtë e kryetarit të Partisë Socialsite Edi Rama është plagosur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:15 me armë zjarri. Avllaj ka qënë duke udhëtuar në makinën me targa EL 412 C, në momentin që është qëll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.586Z

Burri pi helm, përfundon në Spitalin Ushtarak

12/01/2010  Pasi fjetën gruaja dhe fëmijët Ka vënë në gjumë fëmijët e gruan dhe më pas ka vendosur të konsumojë helm për t’u dhënë fund vuajtjeve. Kastriot H 47 vjeç nga lagje numër 3 e qytetit të Durrësit ka përfunduar me urgjencë në spitalin e Durrësit në gjendj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.489Z

Reshjet përmbytin edhe Spitalin Ushtarak (VIDEO)

Reshjet e dendura të shiut në Tiranë, kanë përmbytur sot spitalin Ushtarak, duke bërë që uji të futet brenda ambienteve të tij. Në videon e mëposhtme do të shihni se si korridori dhe shkallët janë shndërruar në një "ujëvarë", nga infrastruktura e dëmtuar e objektit që fut res

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama