Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalin +Ushtarak

Total: 8516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.252Z

Një endacak qelb spitalin ushtarak, largohen pacientët nga dhoma

Endacaku ne Spitalin Ushtarak Ky endacak që shihni në foto është shtruar dje në Sptialin Ushtarak. Është gjetur në rrugë I braktisur, dhe ndotur me urinën e vet. Kushtet higjenike ekstreme ku kishte mbijetuar, e kishin mbushur po ashtu me morra dhe vinte erë. Pacienti ende nuk ëhstë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.040Z

Debate per Spitalin Ushtarak

Spitali Ushtarak, i cili është themeluar në 26 shtator të vitit 1929, nuk do te jete më i tillë. Ministria e Mbrojtjes, në varësi të të cilit ai ka qenë per gjithë këto vite, heq dorë nga menaxhimi duke ia transferuar ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.005Z

Aleksander Peci rikthehet ne Spitalin Ushtarak

Rikthehet në spitalin ushtarak nëntetari Aleksandër Peci, i cili u plagos në misionin Eagle 4 në Kandahar në Afganistan, në 21 shkurt. Peci mbërriti në atdhe të enjten me linjat ajrore nga Gjermania, ku dhe iu nënshtrua një kurave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.917Z

Efektivë të plagosur në Spitalin Ushtarak

10 të plagosur rëndë dhe 100 persona me dëmtime të lehta është bilanci i momentit të efektivave të Gardës, ku një pjesë ndodhet në Spitalin Ushtarak dhe pjesa tjetër e plagosur vazhdon të qëndrojë në detyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.249Z

Vëzhgim në spitalin ushtarak

Një natë pa gjumë me dhimbje stomaku të çon të nesërmen në spitalin ushtarak. Dhimbja të ndez përqendrimin e mendjes në një pikë të vetme të trupit. Sapo futesh në shtratin e urgjencës edhe kur nuk është urgjence, po kështu është rregulli i pashkruar, po aty vëzhgon kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.901Z

Dajti, operacion sekret në Spitalin ushtarak

I akuzuari për masakrën e 7 gushtit la dje përkohësisht qelinë e spitalit të burgut për të hequr plumbat që e mbanin të paralizuar Babai: Dimë që është mirë. Ndërhyrjen e morëm vesh nëpërmjet miqve dhe na thanë se është kryer në masa ekstreme sigurie TIRANE- Operacion se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.227Z

Tirane te plagosurit e Ballshit ne Spitalin Ushtarak

Mberrijne ne Spitalin Ushtarak te Tiranes te plagosurit e pare te aksidentit te rende rrugor te Ballshit. Sipas informacioneve e plagosura Sadije Bociu ka mberritur ne Spitalin Ushtarak per nje trajtim mjekesor me te specializuar nderkohe qe edhe mjeket ne kete spital ndodhen ne gjendje g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama