Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalin +Ushtarak

Total: 8516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.040Z

Debate per Spitalin Ushtarak

Spitali Ushtarak, i cili është themeluar në 26 shtator të vitit 1929, nuk do te jete më i tillë. Ministria e Mbrojtjes, në varësi të të cilit ai ka qenë per gjithë këto vite, heq dorë nga menaxhimi duke ia transferuar ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.005Z

Aleksander Peci rikthehet ne Spitalin Ushtarak

Rikthehet në spitalin ushtarak nëntetari Aleksandër Peci, i cili u plagos në misionin Eagle 4 në Kandahar në Afganistan, në 21 shkurt. Peci mbërriti në atdhe të enjten me linjat ajrore nga Gjermania, ku dhe iu nënshtrua një kurave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.917Z

Efektivë të plagosur në Spitalin Ushtarak

10 të plagosur rëndë dhe 100 persona me dëmtime të lehta është bilanci i momentit të efektivave të Gardës, ku një pjesë ndodhet në Spitalin Ushtarak dhe pjesa tjetër e plagosur vazhdon të qëndrojë në detyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.249Z

Vëzhgim në spitalin ushtarak

Një natë pa gjumë me dhimbje stomaku të çon të nesërmen në spitalin ushtarak. Dhimbja të ndez përqendrimin e mendjes në një pikë të vetme të trupit. Sapo futesh në shtratin e urgjencës edhe kur nuk është urgjence, po kështu është rregulli i pashkruar, po aty vëzhgon kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.901Z

Dajti, operacion sekret në Spitalin ushtarak

I akuzuari për masakrën e 7 gushtit la dje përkohësisht qelinë e spitalit të burgut për të hequr plumbat që e mbanin të paralizuar Babai: Dimë që është mirë. Ndërhyrjen e morëm vesh nëpërmjet miqve dhe na thanë se është kryer në masa ekstreme sigurie TIRANE- Operacion se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.227Z

Tirane te plagosurit e Ballshit ne Spitalin Ushtarak

Mberrijne ne Spitalin Ushtarak te Tiranes te plagosurit e pare te aksidentit te rende rrugor te Ballshit. Sipas informacioneve e plagosura Sadije Bociu ka mberritur ne Spitalin Ushtarak per nje trajtim mjekesor me te specializuar nderkohe qe edhe mjeket ne kete spital ndodhen ne gjendje g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.890Z

Aksidenti, 2 fëmijë rëndë në spitalin Ushtarak

Dy nga fëmijët e plagosur pasditen e së shtunës në aksidentin e Fushë Arrëzit, ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin Ushtarak. Burime nga spitali Ushtarak theksojnë se Raisa Mustafa dhe Edison Peraj ndodhen në gjendje më të rëndë për shkak të dëmtimeve të sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama