Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalin +Ushtarak

Total: 8516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.249Z

Vëzhgim në spitalin ushtarak

Një natë pa gjumë me dhimbje stomaku të çon të nesërmen në spitalin ushtarak. Dhimbja të ndez përqendrimin e mendjes në një pikë të vetme të trupit. Sapo futesh në shtratin e urgjencës edhe kur nuk është urgjence, po kështu është rregulli i pashkruar, po aty vëzhgon kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.901Z

Dajti, operacion sekret në Spitalin ushtarak

I akuzuari për masakrën e 7 gushtit la dje përkohësisht qelinë e spitalit të burgut për të hequr plumbat që e mbanin të paralizuar Babai: Dimë që është mirë. Ndërhyrjen e morëm vesh nëpërmjet miqve dhe na thanë se është kryer në masa ekstreme sigurie TIRANE- Operacion se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.227Z

Tirane te plagosurit e Ballshit ne Spitalin Ushtarak

Mberrijne ne Spitalin Ushtarak te Tiranes te plagosurit e pare te aksidentit te rende rrugor te Ballshit. Sipas informacioneve e plagosura Sadije Bociu ka mberritur ne Spitalin Ushtarak per nje trajtim mjekesor me te specializuar nderkohe qe edhe mjeket ne kete spital ndodhen ne gjendje g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.890Z

Aksidenti, 2 fëmijë rëndë në spitalin Ushtarak

Dy nga fëmijët e plagosur pasditen e së shtunës në aksidentin e Fushë Arrëzit, ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin Ushtarak. Burime nga spitali Ushtarak theksojnë se Raisa Mustafa dhe Edison Peraj ndodhen në gjendje më të rëndë për shkak të dëmtimeve të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.888Z

Koceku: 10 t lnduar n Spitalin Ushtarak

Zëvendësdrejtori i Spitalit Ushtarak Sami Koceku deklaroi se në spitalin e Tiranës ndodhen 10 të plagosur, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë. "Dy fëmijë janë në operacion, ndërsa 8 të tjerët kanë pësuar trauma dhe fraktura të ndryshme. Nga eksperienca kam besim se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.867Z

Nuni do te lere sot Spitalin Ushtarak

Gjendja shendetsore e anetarit te Gjykates se Larte, Ardian Nuni eshte permiresuar ndjeshem. Mjeket mendojne se ai nuk ka me asnje komplikim per shendetin e tij dhe do te kryejne edhe nje ekzaminim te fundit rreth ores 14:00 te dites se sotme. Burimet zyrtare te spitalit Ushtarak te Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.899Z

Drejtuesit e shtetit në Spitalin Ushtarak

Kreret me te larte te shtetit, vizituan te plagosur ne spitalin ushtarak ne Tirane, ku shprehen angazhimin per ndihmen maksimale ndaj tyre dhe ngushëlluan familjet e viktima.Presidenti Topi kërkoi përkushtim per te plagosurit. "Ndjehem shume i lenduar per kete aksident qe morri permas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama