Rezultate te kerkimit per termin: +Sport

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.924Z

U fol për sport

Më në fund, Kuvendi i Kosovës për herë të parë diskutoi për sportin kosovar. Akullin e theu deputeti Bekim Haxhiu, i cili inicioi debatin. Ai u bëri thirrje institucioneve shtetërore që t’i hapin rrugë zhvillimit të sportit kosovar. Nga Valon Konushevci më 27 mars 2011 në ora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.457Z

Super Sport drejt falimentimit

Mediat audiovizive nuk po kalojnë një priudhë jo fort të mirë në Shqipëri. Pas problemeve financiare me shtetin që detyruan mbylljen e televizionit privat Agon Channel, edhe një tjetër media e rëndësishme duket se është në te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.856Z

Zylyftari firmos për Bilisht Sport

(ALBANIA SPORT) – Bilisht Sport konfirmoi se ka blerë korçarin Zylyftari, ky i fundit pason Xhogën dhe Kitën të ardhur nga Pojani. Presidenti Trifon Meraku pohoi se janë larguar Bojan Miniç, Ervin Delibashi, Eduard Rustemi dhe Jovan Biba.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.975Z

UFA Sport konfirmon: Blemë Superligën

 Kompania UFA Sport ka firmosur kontratën për menaxhimin e të drejtave televizive me shumicën e klubeve shqiptare dhe Federatën Shqiptare të Futbollit. "Na u desh kohe deri në arritjen e kësaj marrëveshje, megjithatë dua të falenderoj të gjithë aktorët që bashkëpunuan. Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.389Z

UFA Sport blen Superligen

Pas rreth dy muajsh bisedimesh, kompania UFA Sport ka firmosur kontraten per menaxhimin e te drejtave televizive me shumicen derrmuese te klubeve shqiptare dhe Federaten Shqiptare te Futbollit. “Na u desh shume kohe deri ne arritjen e kesaj marreveshjeje, megjithate dua te falender

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.434Z

Rikthehet "Ora Sport Debat" në Ora News

Rikthehet në Radiotelevizionin "Ora News" emisioni "Ora Sport Debat".Ky emision do të vijë te teleshikuesit ccdo fundjave ku do të jenë të ftuar analistë sportive, gazetarë dhe futbollistë ku padyshim që do të diskutohet për ndeshjet e javës të Kategorisë Superiore, por jo vetëm. "Or

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama