Rezultate te kerkimit per termin: +Sport

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.482Z

Luis Suarez mund i vetëm ekipin e Francës në miqësore

Luis Suarez është një nga emrat më të lakuar të kësaj merkato verore, ku të gjitha klubet dëshirojnë shërbimet e tij. Aftësitë e tij për të gjetur lehtësisht rrugën e rrjetës e kanë shndërruar atë në një nga lojtarët më të kërkuar në treg. Në gjë të tillë e ka treguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.315Z

iklizmi braktiset nga sponsoret

Banka holandeze “Rabobank” vendosi të shpërndajë skuadrën e saj të çiklizmit dhe të ndërpresë të gjithë investimet e saj në këtë sport, pas rastit më tronditës të dopingut, atë të njeriut m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.544Z

Shtypi boteror i jep lamtumiren Spanjes

Me epiqender Spanjen dhe me shtrirje ne te gjithe boten pothuajse te gjitha mediat me te rendesishme te planetit ndajne te njejtin mendim kur komentojne disfaten e spanjolleve ndaj Kilit dhe eliminimin e parakohshem nga Kupa e Botesbr br Shumica flasin per nje fund cikli diku me tone me te buta e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.904Z

60 artistë në Mitrovicë

Për nder të festës së 28 nëntorit, në Qendrën e Kulturës “Rexhep Mitrovica” në Mitrovicë, të enjten performojë trupa e Operas dhe Baletit nga Tirana. Rreth 60 artistë shkelën në skenën e Mitrovicës. Aktivitetet do të vazhdojnë edhe ditëve në vijim.Në maratonën e akti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.426Z

Mediat Boterore Ky Brazil nuk po shkelqen

Nje barazim pa gola i Brazilit ne boterorin e shtepise se tij eshte ne kufirin e nje paradoksi dhe mediat europiane nuk tregohen aspak te buta me Selecaon pas sfides me porta te paprekura me Meksikenbr br Italiania Gazzetta Dello Sport e hap faqen e saj te pare me pyetjen Brazil gjithcka ketu duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.737Z

Tension te Flamurtari, pezullohet Progni, menaxheri: Muca më kërkoi 1 mln lekë

TIRANË- Tension dhe akuza tek Flamurtari. Mesfushori Gerhard Progni është pezulluar nga klubi për ndeshjne e kthimit të Ligës së Europës kundër Honvedit, për arsye disiplinore. Panorama Sport bën me dije se në deklaratën zyrtare të vlonjatëve thuhet: “ Klubi i Flamurtarit ka ven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama