Rezultate te kerkimit per termin: +Sport

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.389Z

UFA Sport blen Superligen

Pas rreth dy muajsh bisedimesh, kompania UFA Sport ka firmosur kontraten per menaxhimin e te drejtave televizive me shumicen derrmuese te klubeve shqiptare dhe Federaten Shqiptare te Futbollit. “Na u desh shume kohe deri ne arritjen e kesaj marreveshjeje, megjithate dua te falender

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.434Z

Rikthehet "Ora Sport Debat" në Ora News

Rikthehet në Radiotelevizionin "Ora News" emisioni "Ora Sport Debat".Ky emision do të vijë te teleshikuesit ccdo fundjave ku do të jenë të ftuar analistë sportive, gazetarë dhe futbollistë ku padyshim që do të diskutohet për ndeshjet e javës të Kategorisë Superiore, por jo vetëm. "Or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.274Z

FOX Sport: Ka vdekur Lionel Messi!

Edhe pse është shaka, kjo është shakaja më e hidhur në botë. FOX Sport në “Twitter” ka publikuar një lajm ku thuhet se ka vdekur Lionel Messi. Lajmi bëri bujë në botë por se minuta më vonë u konstatua se ky lajm i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.208Z

Metropol Sport: Rikthehen kroatet

Gazeta e perditshme sportive "Metropol Sport" (20 janar) e hap me titullin e madh Rikthehen kroatet Titulli dytë : Rikthehet Mohelebi, sjell dhe nje francez tjeter FAQJA E PARE E GAZETES

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.141Z

Albania-sport nis rubrikën e shtypit sportiv

Albania-sport.com nis sot një rubrikë të re të saj, duke iu paraqitur faqet e para te katër gazetave të përditshme sportive në Shqipëri: Sporti Shqiptar, Sport Ekspres, Metropol dhe Panorama Sport, duke u njohur me titujt e faqes së parë. Ne deshirojmë të jemi sa më afër jush. Besojm�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.154Z

FOTOT pikante: Sa vuajtje ka në sport!

Këto foto janë publikuar nga faqja Funny sports pictures në FB. Ato paraqesin disa prej momenteve më pikante nga sporti.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.456Z

Bilisht Sport - Partizani 0-3

Partizani fitoi 3-0 në transfertën me Bilisht Sport, në ndeshjen e prapambetur të javës së 16-të të Kategorisë së Parë, një takim të cilin bilishtarët e Spartak Merakut e mbyllën me nëntë lojtarë pas kartonëve të kuq të marrë nga Gertion Kote dhe Enea Demiri. Artan Karapici

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama