Rezultate te kerkimit per termin: +Sport

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.274Z

FOX Sport: Ka vdekur Lionel Messi!

Edhe pse është shaka, kjo është shakaja më e hidhur në botë. FOX Sport në “Twitter” ka publikuar një lajm ku thuhet se ka vdekur Lionel Messi. Lajmi bëri bujë në botë por se minuta më vonë u konstatua se ky lajm i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.208Z

Metropol Sport: Rikthehen kroatet

Gazeta e perditshme sportive "Metropol Sport" (20 janar) e hap me titullin e madh Rikthehen kroatet Titulli dytë : Rikthehet Mohelebi, sjell dhe nje francez tjeter FAQJA E PARE E GAZETES

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.141Z

Albania-sport nis rubrikën e shtypit sportiv

Albania-sport.com nis sot një rubrikë të re të saj, duke iu paraqitur faqet e para te katër gazetave të përditshme sportive në Shqipëri: Sporti Shqiptar, Sport Ekspres, Metropol dhe Panorama Sport, duke u njohur me titujt e faqes së parë. Ne deshirojmë të jemi sa më afër jush. Besojm�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.154Z

FOTOT pikante: Sa vuajtje ka në sport!

Këto foto janë publikuar nga faqja Funny sports pictures në FB. Ato paraqesin disa prej momenteve më pikante nga sporti.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.456Z

Bilisht Sport - Partizani 0-3

Partizani fitoi 3-0 në transfertën me Bilisht Sport, në ndeshjen e prapambetur të javës së 16-të të Kategorisë së Parë, një takim të cilin bilishtarët e Spartak Merakut e mbyllën me nëntë lojtarë pas kartonëve të kuq të marrë nga Gertion Kote dhe Enea Demiri. Artan Karapici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.855Z

Ky sport është vërtet tërheqës (FOTO)

Volejbolli në plazh, është një prej sporteve pjesmarrëse në Lojërat Olimpike në Londër. Dhe, duket se ky sport ka tërhequr vëmëndjen e fansave të shumtë, sidomos meshkujve, që kanë mbushur plot stadiumet. Dhe, duke parë fotot, kuptohet qartë arsyeja.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.463Z

Dhjetë arsye pse shahu nuk bëhet sport spektakolar

Ka pak raste të rralla kur shahu është bërë sporti që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por edhe në këtë rast, ka qenë koniunktura gjeopolitike ajo që i ka dhënë famë. Pjesën tjetër të kohës, shahu është një sport i mërzitshëm  Ushtar në e4 Kampionati aktual botë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama