Rezultate te kerkimit per termin: +Sporti

Total: 5197
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.522Z

Sporti përtej politikës

Nga Milaim Shefkiu   Dy ngjarje interesante që ndodhën brenda një jave e thyen monotoninë e përditshmërisë kosovare. Këto ngjarje që amortizuan demagogjitë zgjedhore me prurje të reja e me pretime të vjetra, sollën pak freski në Kosovë dhe përtej saj. Natyrisht edhe me ngjarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.700Z

Çfarë mund ta mësojë sporti për kapitalizmin?

Konkurrencë, miliona euro, unione, menaxherë, adhurues, shitblerje marramendëse dhe shumë marketing, sporti është një shembull i suksesshëm i kapitalizmit CNN Që sporti është bërë një biznes i madh, kjo është një klishe e ditur, po ashtu dihet edhe fakti që komercializmi në sport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.714Z

Sporti shqiptar ne udhekryq

Kreret e Komitetit Olimpik shqiptar akuzojne ministrine e sporteve se po cenon autonomine e te gjitha Federatave dhe se i gjite sporti shqiptar rrezikon, pasi po perseritet ajo qe ndodhi me Federaten e Futbollit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.683Z

Sporti si zhvillim, aktivitete në qytetin e Kukësit

KUKES- Sporti për zhvillim, integrim, si një e drejtë e njerëzve, respekt, mirëkuptim dhe kundër dhunës. Ishin këto mesazhet e përcjella nëpërmjet një aktiviteti sportiv, “SPORTI DHE VLERAT OLIMPIKE” mbajtur sot në Kukës, me pjesëmarrjen e nxënësve të shkollave. Aktivit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.521Z

FOTOT/ Sporti është kaq seksi me Courtney Stodden

Ajo tani është e lirë dhe mund të shijojë jetën single. Modelja Courtney Stodden është fotografuar në plazh me një mikun e saj, modelin Ray Richard. 19- vjeçarja tregoi se sporti mund të jetë kaq seksi. Edhe pse në Los Angeles ka qenë ftohtë, sërish ajo nuk ka hezituar të ekspoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.860Z

Sporti ne natyre eshte me i shendetshmi

Itali 23 Shkurt NOA 8211 Sporti ne natyre eshte shume here me i shendetshem sesa  oret e gjata lodhese ne palester. Kjo u be e ditur nga  nje statistike e publikuar ne Environmental Science and Technology e cila permblidhte te dhena nga nje 11 studime te kryera mbi kete argument dhe nxirrte pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.322Z

Sporti australian i varur nga droga

Sporti australian i varur nga droga E enjte 07 Shkurt 2013 1019 p styletext-align justify Sporti australian i varur nga drogaPerformancat e ndihmuara nga droga jane te perhapura shume ne mesin e sportisteve profesioniste dhe amatore te Australise Kjo eshte gejtja e nje hetimi njevjecar te qeveri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama