Rezultate te kerkimit per termin: +Sporti

Total: 5197
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.521Z

FOTOT/ Sporti është kaq seksi me Courtney Stodden

Ajo tani është e lirë dhe mund të shijojë jetën single. Modelja Courtney Stodden është fotografuar në plazh me një mikun e saj, modelin Ray Richard. 19- vjeçarja tregoi se sporti mund të jetë kaq seksi. Edhe pse në Los Angeles ka qenë ftohtë, sërish ajo nuk ka hezituar të ekspoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.860Z

Sporti ne natyre eshte me i shendetshmi

Itali 23 Shkurt NOA 8211 Sporti ne natyre eshte shume here me i shendetshem sesa  oret e gjata lodhese ne palester. Kjo u be e ditur nga  nje statistike e publikuar ne Environmental Science and Technology e cila permblidhte te dhena nga nje 11 studime te kryera mbi kete argument dhe nxirrte pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.322Z

Sporti australian i varur nga droga

Sporti australian i varur nga droga E enjte 07 Shkurt 2013 1019 p styletext-align justify Sporti australian i varur nga drogaPerformancat e ndihmuara nga droga jane te perhapura shume ne mesin e sportisteve profesioniste dhe amatore te Australise Kjo eshte gejtja e nje hetimi njevjecar te qeveri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.210Z

“Sporti Shqiptar” fiton trofeun simbolik “Panajot Pano”

Dje, në mjediset e Akuadromit të Tiranës, në fushat e minifutbollit atje, është zhvilluar trofeu “Panajot Pano” në futboll, me rastin e 71‑vjetorit të lindjes së legjendës shqiptare në këtë sport. Një nismë e gazetarëve sportivë të kryeqytetit, e materializuar nga prani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.179Z

Mziu Do te ngreme nje Pallat Sporti 6000-vendesh

Nje infrastrukture sportive ku spikat nje pallat sporti me i madhi ne vend nje skuader ne nivelin me te larte te futbollit dhe te basketbollit shqiptar si dhe nje program i masivizimit te sportit ne shkolla synojne qe krahas nje realiteti urban ta bejne Kamzen edhe nje realitet s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.044Z

Sporti shqiptar në festën e Kosovës

Sporti shqiptar do të "zbarkojë" sot në Kosovë, me rastin e 1-vjetorit të Pavarësisë. Kampionët e Kategorisë Superiore, Dinamo, do të zhvillojnë një ndeshje miqësore me kampionët e shtetit më të ri në kontinent, KF Prishtina. Në fund të ndeshjes, skuadra fi tuese do të marrë edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.633Z

Sporti në udhëkryq, sfida të reja drejt privatizimit

Opinion Në ditët e sotme, shumë drejtues, specialistë, mësues, trajnerë që merren me sport dhe me zhvillimin e tij në Shqipëri, të hapur në biseda, “show” televizive, në shtypin e përditshëm pranojnë, se sporti është në udhëkryq dhe i pa integruar në nivel të sporti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama