Rezultate te kerkimit per termin: +Stefani

Total: 1414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.274Z

Ja si e largon vapen Andrea Stefani

Temperaturat e larta, qe kane prekur kryeqytetin kete vere jane bere tashme pjese e perditshmerise sone. Dhe vecanerisht ata qe duhet te dalin ne oret e pikut nuk e kane te lehte. E keshtu, duket se ndodh edhe me analistin Andrea Stefani. Ndryshe nga komoditeti, qe mund te ndieje ndersa qendron i ul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.236Z

Momente magjike për Blake dhe Gwen Stefani

2015 ishte viti i këngëtarëve Blake Shelton dhe Gwen Stefani! Edhe pse të dyve iu desh të linin pas divorcet, fundi i vitit i ka gjetur së bashku dhe momentet e veçanta të çiftit kanë qenë të shumta. Edhe pse fillimisht, lidhja mes tyre filloi si një thashethem, tashmë ajo është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.670Z

Arritja e madhe e Gwen Stefani

Gwen Stefani ka thënë për revistën ‘Elle’ se kohëzgjatja e martesës së saj me muzikantin Gavin Rossdale është një “arritje e madhe”. Këngëtarja, e cila me Rossdale ka dy fëmijë dhe 14 vjet mart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.505Z

Percillet per ne banesen e fundit Andrea Stefani

var fbShare url httpvizionplusalpercillet-per-ne-banesen-e-fundit-andrea-stefanisize smallp styletext-align justifyshte percjelle per ne banesen e fundit gazetari e analisti Andrea Stefani Familjare miq e kolege te publicistit nderuan figuren e tij Andrea Stefani u nda nga jeta diten e shtune nders

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.996Z

Stefani: Zgjedhjet e ndershme, vetëm nëse ndryshon kodi

Analisti Andrea Stefani i ftuar në Ora News foli rreth ndryshimit të Kodit Zgjedhor si dhe hapjes së fushatës elektorale nga dy partitë më të mëdha në vend. Lidhur me Kodin Zgjedhor Stefani u shpreh se "E kam konsideruar Kodin Zgjedhor si padrejtësi që u bëhet partive të vogla, por edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.479Z

Ndahet nga jeta gazetari Andrea Stefani, vuante nga sëmundje e rëndë

Ka ndërruar jetë gazetari Andrea Stefani. Andrea vuante nga një sëmundje e rënd prej më shumë se gjashtë muaj, por beteja e tij kundër sëmundjes dështoi. Operacioni I fundit në Itali konstatoi pamundësinë e vazhdimit të mjekimit. Sot ai është ndarë nga jeta duke lënë pas fam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.859Z

Gwen Stefani, një 43-vjeçare e mrekullueshme (FOTO)

Me pamjen dhe trupin e vet, ajo tregon gjysmën e moshës që ka në të vërtetë. Por, Gwen Stefani ditën e mërkurë mbushi 43 vjeç dhe pavarësisht kësaj, dukej thjesht e mrekullueshme. Ajo është fotografuar ndërsa hynte në një restorant në Beverly Hills, për të festuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama