Rezultate te kerkimit per termin: +Stefani

Total: 1414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.134Z

Pango, Stefani: Rast i paster korrupsioni

Analisti Andrea Stefani e ka konsideruar si akt te paster korrupsioni skandalin “Pango” te bere publik nga “Fiks fare”. Ai theksoi se per te parandaluar fenomene te tilla duhet qe te ngrihet nje sistem i shendosh i drejtesise i cili te jete larg presioneve te politikes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.730Z

Gwen Stefani Jam mendjemadhe

VIP-at shpenzojnë orë të tëra për tu dukur sa më mirë në publik, por është e rrallë të gjesh një person të famshëm që të mburret për pamjen e tij. Ndryshe nga të tjerët, Gwen Stefani e sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.502Z

Lamtumirë Andrea Stefani

I jepet sot lamtumira analistit dhe gazetarit Andrea Stefani i cili u nda nga jeta të shtunë e 3 dhjetorit nga një sëmundje e rëndë. Një ditë më parë trupi i pajetë i Stefanit mbërriti në atdhe dhe paraditen e sotme u mbajtën homazhe në institucionin e Radio Televizionit Shqiptar. Hom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.450Z

Në krevat e therrasin Stefani

Nga Express më 09 shkurt 2011 në ora 13:20 Lady GaGa ka thënë se ajo i lë të dashurit ta thërrasin në emrin e saj të vërtetë. Këngëtarja ekscentrike – emri i vërtetë i të cilës është Stefani Germanotta – ka pranuar se ajo “acarohet” nëse personi në shtra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.899Z

Elda dhe Stefani: Mes nesh, ka vetem simpati reciproke

Jane cilesuar si dy konkurrentet qe jane simpatizuar me njeri-tjetrin gjate Akademise. A ka dicka te vertete mes tyre? Mos valle eshte fillimi i nje dashurie? Nje pyetje qe eshte vertitur gjate ne insertet televizive te Akademise. Stefani ka qene ai qe ka guxuar te shprehe me shume simpatine e tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.739Z

Gwen Stefani nena e palodhur

Gwen Stefani po tregon çdo ditë e më shumë se është një nënë shumë e përkushtuar. Këngëtarja fotografohet shpesh në rrugët e Los Angeles duke shëtitur me fëmijët e saj në krahë dhe duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.661Z

Stefani ndihet e sigurt në Londër

Këngëtarja Gwen Stefani, e cila ka dy fëmijë me burrin e saj britanik Gavin Rossdale, jeton kohë pas kohe në Londër dhe në Los Angeles. Por ajo thotë se në Londër ndihet më e sigurt. “Kur jam në Londër më mungon familja ime, por kur jam në L.A më mungon siguria e Londrës”, t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama