Rezultate te kerkimit per termin: +Stefani

Total: 1414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.450Z

Në krevat e therrasin Stefani

Nga Express më 09 shkurt 2011 në ora 13:20 Lady GaGa ka thënë se ajo i lë të dashurit ta thërrasin në emrin e saj të vërtetë. Këngëtarja ekscentrike – emri i vërtetë i të cilës është Stefani Germanotta – ka pranuar se ajo “acarohet” nëse personi në shtra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.899Z

Elda dhe Stefani: Mes nesh, ka vetem simpati reciproke

Jane cilesuar si dy konkurrentet qe jane simpatizuar me njeri-tjetrin gjate Akademise. A ka dicka te vertete mes tyre? Mos valle eshte fillimi i nje dashurie? Nje pyetje qe eshte vertitur gjate ne insertet televizive te Akademise. Stefani ka qene ai qe ka guxuar te shprehe me shume simpatine e tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.739Z

Gwen Stefani nena e palodhur

Gwen Stefani po tregon çdo ditë e më shumë se është një nënë shumë e përkushtuar. Këngëtarja fotografohet shpesh në rrugët e Los Angeles duke shëtitur me fëmijët e saj në krahë dhe duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.661Z

Stefani ndihet e sigurt në Londër

Këngëtarja Gwen Stefani, e cila ka dy fëmijë me burrin e saj britanik Gavin Rossdale, jeton kohë pas kohe në Londër dhe në Los Angeles. Por ajo thotë se në Londër ndihet më e sigurt. “Kur jam në Londër më mungon familja ime, por kur jam në L.A më mungon siguria e Londrës”, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.274Z

Ja si e largon vapen Andrea Stefani

Temperaturat e larta, qe kane prekur kryeqytetin kete vere jane bere tashme pjese e perditshmerise sone. Dhe vecanerisht ata qe duhet te dalin ne oret e pikut nuk e kane te lehte. E keshtu, duket se ndodh edhe me analistin Andrea Stefani. Ndryshe nga komoditeti, qe mund te ndieje ndersa qendron i ul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.236Z

Momente magjike për Blake dhe Gwen Stefani

2015 ishte viti i këngëtarëve Blake Shelton dhe Gwen Stefani! Edhe pse të dyve iu desh të linin pas divorcet, fundi i vitit i ka gjetur së bashku dhe momentet e veçanta të çiftit kanë qenë të shumta. Edhe pse fillimisht, lidhja mes tyre filloi si një thashethem, tashmë ajo është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.670Z

Arritja e madhe e Gwen Stefani

Gwen Stefani ka thënë për revistën ‘Elle’ se kohëzgjatja e martesës së saj me muzikantin Gavin Rossdale është një “arritje e madhe”. Këngëtarja, e cila me Rossdale ka dy fëmijë dhe 14 vjet mart

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama