Rezultate te kerkimit per termin: +Stoltenberg +Shqiperia

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.285Z

Stoltenberg vlereson Shqiperine

brbrVleresimet per rolin e Shqiperise ne luften kunder Shtetit Islamik jane percjelle nga shefi i Aleances se Atlantikut Verior Jens Stoltenberg Gjate nje konference te perbashket per shtyp me presidentin Bujar Nishani nga selia e NATO-s ne Bruksel Stoltenberg tha se vendi yne ka bere shume ne adres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.326Z

Stoltenberg falenderon Nishanin Shqiperia nisma te duhura per terrorizmin

Transmetuar me 23122015 - 1857 PUBLICITET Presidenti Nishani mori nje mesazh falenderimi nga sekretari i Pergjithshem i NATO-s Jens Stoltenberg Ky mesazh vjen pas vizites se tij ne Tirane me 10 dhjetor ku zhvilloi nje takim ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.263Z

Nishani- Stoltenberg Rritje buxhetit per mbrojtjen

Transmetuar me 28042016 - 1416 Nishani- Stoltenberg foto arkiv Bruksel 28 prill 2016 NOAal- Presidenti Bujar Nishani takoi sot sekretarin e pergjithshem te NATO Jens Stoltenberg Gjate takimit mes tyre u diskutua per rritjen e sigurise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.366Z

Norvegji Berisha-Stoltenberg Do thellojme bashkepunimin

Kryeministri Berisha zhvilloi nje takim me homologun e tij Norvegjez Jens Stoltenberg ne Oslo. Ne konferencen e perbashket per shtyp Berisha dhe Stoltenberg theksuan angazhimin e dy qeverive te tyre per te rritur bashkepunimin. Stoltenberg deklaroi se Norvegjia do rrise bashkepunimin ne fushen e ene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.300Z

Rama-Stoltenberg: Shqipëria, rol të rëndësishëm kundër terrorizmit

Angazhimet e Shqipërisë si vend anëtar i NATO-s kundër terrorizmit ka qenë në fokus të takimit të zhvilluar këtë të enjte në Tiranë mes kryeministrit Edi Rama dhe sekretarit të përgjithshëm të Aleancës, Jens Stoltenberg. Në konferencën e përbashkët për shtyp pas takimit, kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.246Z

Stoltenberg Jemi shume te impresionuar nga Shqiperia

Kryeministri Berisha u takua sot në mesdite dhe pati një drekë pune me Kryeministrin norvegjez, zotin Jens Stoltenberg. Pas bisedimeve të zhvilluara, Kryeministri Berisha dhe Kryeministri Stoltenberg dhanë një konferencë të përbashkët për mediat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.301Z

Stoltenberg e Rama Jemi te rrezikuar nga ISIS

brbrNumri nje i aleances me te madhe ushtarake ne bote mberriti ne Tirane per te diskutuar mbi temen me te nxehte terrorizmin Kreu i qeverise kryeministri Edi Rama priti ne nje ceremoni te posacme Sekretarin e Pergjithshem te NATO-s Jens Stoltenberg i cili Shqiperine e viziton per here te pare br Ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama