Rezultate te kerkimit per termin: +Stoltenberg +Shqiperia

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.366Z

Norvegji Berisha-Stoltenberg Do thellojme bashkepunimin

Kryeministri Berisha zhvilloi nje takim me homologun e tij Norvegjez Jens Stoltenberg ne Oslo. Ne konferencen e perbashket per shtyp Berisha dhe Stoltenberg theksuan angazhimin e dy qeverive te tyre per te rritur bashkepunimin. Stoltenberg deklaroi se Norvegjia do rrise bashkepunimin ne fushen e ene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.300Z

Rama-Stoltenberg: Shqipëria, rol të rëndësishëm kundër terrorizmit

Angazhimet e Shqipërisë si vend anëtar i NATO-s kundër terrorizmit ka qenë në fokus të takimit të zhvilluar këtë të enjte në Tiranë mes kryeministrit Edi Rama dhe sekretarit të përgjithshëm të Aleancës, Jens Stoltenberg. Në konferencën e përbashkët për shtyp pas takimit, kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.246Z

Stoltenberg Jemi shume te impresionuar nga Shqiperia

Kryeministri Berisha u takua sot në mesdite dhe pati një drekë pune me Kryeministrin norvegjez, zotin Jens Stoltenberg. Pas bisedimeve të zhvilluara, Kryeministri Berisha dhe Kryeministri Stoltenberg dhanë një konferencë të përbashkët për mediat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.301Z

Stoltenberg e Rama Jemi te rrezikuar nga ISIS

brbrNumri nje i aleances me te madhe ushtarake ne bote mberriti ne Tirane per te diskutuar mbi temen me te nxehte terrorizmin Kreu i qeverise kryeministri Edi Rama priti ne nje ceremoni te posacme Sekretarin e Pergjithshem te NATO-s Jens Stoltenberg i cili Shqiperine e viziton per here te pare br Ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.304Z

Takimet e Stoltenberg ne Tirane

brbrPas takimit me kryeministrin Edi Rama sekretari i pergjithshem i Nato-s Jens Stoltenberg eshte pritur nga ministri i jashtem Ditmir Bushati Ata kane biseduar mbi perballimin e sfidave nga ekstremizmi i dhunshem per raportet mes Shqiperise dhe Aleances se Atlantikut te Veriut si dhe per angazhim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.299Z

Rama Terrorizmi shqetesim Stoltenberg Ska te paprekshem VIDEO

Transmetuar me 10122015 - 1233 Tirane 10 dhjetor 2015 NOAal- Sekretari i Pergjithshem i NATO-s Jens Stoltenberg ka nisur viziten zyrtare ne Shqiperi ku u prit ne takim nga Kryeministri Edi Ramabr br Ne perfundim te takimit mes dy delegacioneve u mbajt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.238Z

Rama Terrorizmi shqetesim Stoltenberg Askush seshte i paprekshem VIDEO

Transmetuar me 10122015 - 1233 Tirane 10 dhjetor 2015 NOAal- Sekretari i Pergjithshem i NATO-s Jens Stoltenberg ka nisur viziten zyrtare ne Shqiperi ku u prit ne takim nga Kryeministri Edi Ramabr br Ne perfundim te takimit mes dy delegacioneve u mbajt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama