Rezultate te kerkimit per termin: +Stoltenberg

Total: 662
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.993Z

Stoltenberg akuza Rusise per Sirine

brbrNATO perplaset serish me Mosken per konfliktin sirian Sekretari i pergjithshem i Aleances se Atlantikut Verior Jens Stoltenberg akuzon Rusine se po pengon bisedimet e Gjeneves per paqen ne Siri permes sulmeve ajrore mbi kete vend br Sulmet intensive nga ajri te Rusise qe kane ne shenjester kryes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.304Z

Takimet e Stoltenberg ne Tirane

brbrPas takimit me kryeministrin Edi Rama sekretari i pergjithshem i Nato-s Jens Stoltenberg eshte pritur nga ministri i jashtem Ditmir Bushati Ata kane biseduar mbi perballimin e sfidave nga ekstremizmi i dhunshem per raportet mes Shqiperise dhe Aleances se Atlantikut te Veriut si dhe per angazhim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.263Z

Nishani- Stoltenberg Rritje buxhetit per mbrojtjen

Transmetuar me 28042016 - 1416 Nishani- Stoltenberg foto arkiv Bruksel 28 prill 2016 NOAal- Presidenti Bujar Nishani takoi sot sekretarin e pergjithshem te NATO Jens Stoltenberg Gjate takimit mes tyre u diskutua per rritjen e sigurise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.238Z

Rama takon Stoltenberg: Shqipëria, rol të rëndësishëm kundër terrorizmit

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg dhe kryeministri Edi Rama dolën në një konferencë të përbashkët për mediat pas takimi që zhvilluan mes tyre. Në fjalën e tij, kreu i qeverisë shqiptare tha se Shqipëria ka mjetet e duhura dhe është e gatshme të përballet me kërc�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.389Z

Stoltenberg: NATO nuk dëshiron Luftë të Ftohtë

“NATO nuk dëshiron një Luftë të Ftohtë”, kështu ka deklaruar  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg për të përditshmen gjermane Bild. Deklaratat e Sekretarit të Përgjithshëm vijnë para takimit të Këshillit NATO-Rusi, e cila mblidhet nesër, 19 dhjetor. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.442Z

Kryeministri Stoltenberg: Situata, serioze. Herët për të thënë sulm terrorist

Jens Stoltenberg Kryeministri i Norvegjisë,Jens Stoltenberg ka reaguar menjëherë pas situatës së krijuar në vend, pas shpërthimit të një bombe në qendër të Oslos, ku ndodhet edhe zyra e vetë kryeministrit. Stoltenberg tha se  situata është shumë serioze duke shtuar se është shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.309Z

Terrorizmi, Rama: Aleanca në rrezik. Stoltenberg: Luftë ISIS-it

Ka mbërritur në Tiranë për një vizitë zyrtare Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg. Ceremonia zyrtare e mirëseardhjes së Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, është realizuar nga Kryeministri Edi Rama. Pas përfundimit kokë më kokë, Rama dhe Jens Stoltenberg dolën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama