Rezultate te kerkimit per termin: +Stoltenberg

Total: 662
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.366Z

Norvegji Berisha-Stoltenberg Do thellojme bashkepunimin

Kryeministri Berisha zhvilloi nje takim me homologun e tij Norvegjez Jens Stoltenberg ne Oslo. Ne konferencen e perbashket per shtyp Berisha dhe Stoltenberg theksuan angazhimin e dy qeverive te tyre per te rritur bashkepunimin. Stoltenberg deklaroi se Norvegjia do rrise bashkepunimin ne fushen e ene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.106Z

Stoltenberg te enjten ne Tirane

brbrSekretari i pergjithshem i NATO-s Jens Stoltenberg do te zhvilloje diten e enjte nje vizite zyrtare ne Tirane Shefi i aleances me te madhe ushtarake ne bote do te takohet me presidentin e republikes Bujar Nishani kryeministrin Edi Rama Ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli dhe Ministrin e Jashtem D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.300Z

Stoltenberg mbërrin në Tiranë. Takohet me Ramën

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka mbërritur në Tiranë, ku është pritur me nderime të larta. Në Kryeministri ai është takuar me kreun e qeverisë, Edi Rama. Më vonë gjatë ditës, Rama dhe Stoltenberg do të mbajnë një konferencë shtypi të përbashkët. Sekre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.545Z

Stoltenberg: Partitë të respektojnë proceset demokratike

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg në profilin e tij në Twiter dënoi dhunën në Kuvendin e Maqedonisë dhe dërgoi porosi se duhet të respektohen proceset demokratike. Jam i shokuar nga dhuna në Parlamentin e Shkupit. Të gjitha partitë duhet ta respektojnë procesin demokra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.635Z

Jens Stoltenberg shefi i ri i NATO-s

0 Jens Stoltenberg do te jete sekretari i ri i pergjithshem i NATO-s Lajmi behet i ditur nga mediat nder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.021Z

Stoltenberg: Nuk vendos NATO si zhvillohet FAK

Krijimi i Forcave të Armatosura të Kosovës është çështje që i përket autoriteteve vendase. Kështu ka deklaruar Sekretari i Përgjithshëm i NATO Jens Stoltenberg gjatë konferencës për mediat së bashku me kryeministrin Isa Mustafa. Stoltenberg: “Nuk është NATO që vendos se si d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.993Z

Stoltenberg akuza Rusise per Sirine

brbrNATO perplaset serish me Mosken per konfliktin sirian Sekretari i pergjithshem i Aleances se Atlantikut Verior Jens Stoltenberg akuzon Rusine se po pengon bisedimet e Gjeneves per paqen ne Siri permes sulmeve ajrore mbi kete vend br Sulmet intensive nga ajri te Rusise qe kane ne shenjester kryes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama