Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
Bojkoti dhe linja e ashpër e PD-së, Basha informon ambasadorët
  • 2014-07-15

Bojkoti dhe linja e ashpër e PD-së, Basha informon ambasadorët

Demokracia në rrezik, mazhoranca po tenton të na mbyllë gojën HERION MESI Linja e ashpër e opozitës kohët e fundit, pas marrjes së statusit të vendit kandidat, e nisur me bojkotin e Parlamentit, duket se ka shqetësuar ndërkombëtarët kohët e fundit. Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvillu

PD kallëzon penalisht Ndreun e Ndokën
  • 2014-07-15

PD kallëzon penalisht Ndreun e Ndokën

Basha, Halimi dhe Ristani takojnë Llallën. Padi për Ndokën dhe Prengën Në Prokurorinë e Përgjithshme është edhe një kallëzim tjetër i PD-së, ku protagonist është po deputeti Strazimiri Kryetari i Partisë Demokratike kallëzon penalisht në Prokurori deputetët socialistë, Pjerin Nd

No Pic available
  • 2014-07-15

Gratë e lindura nga ’69 e këtej, në pension 63 vjeç

TIRANE-Brezi i femrave të lindura në vitin 1969 do të jetë i pari që do të dalë në pension 63 vjeç. Sipas ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë për të shmangur efektet sociale dhe rritur pranueshmërinë ësht&e

Berisha: Në 300 ditë Rama, më lakuriq se kurrë
  • 2014-07-15

Berisha: Në 300 ditë Rama, më lakuriq se kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha e cilëson incidentin e ndodhur në Kuvend mes deputetit Gent Strazimiri dhe dy deputetëve të mazhorancës si një përpjekje të kryeministrit Rama për të asgjësuar politikisht opozitën. Në një intervistë për “ABC News” Berisha thotë se pavarësi

No Pic available
  • 2014-07-15

Paditë e PD/ Ja çfarë i tha Arben Ndoka deputetit Strazimiri dhe zëdhënëses Vorpsi

Partia Demokratike ka depozituar në Prokurorinë e Përgjithshme dy padi ndaj deputetit socialist, Arben Ndoka, të parën për sulmin fizik dhe kërcënimet ndaj deputetit demokrat, Genti Strazimiri dhe të dytën për kërcënimin ndaj zëdhënëses së PD, Laura Vorpsi. Në padinë për dhun

Pjerin Ndreu çuditet me ftesën e Bashës: Të dënoncon pastaj të fton për Iftar
  • 2014-07-15

Pjerin Ndreu çuditet me ftesën e Bashës: Të dënoncon pastaj të fton për Iftar

Mes të ftuarve të shumtë për një darkë Iftari, kreu i PD dhe i bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, i ka rezervvuar një ftesë edhe deputetit socialist, Pjerin Ndreu. Ftesa vjen një ditë pasi Lideri i Opozitës e paditi në Prokurinë e Përgjithshme socialistin Ndreu për dhunë në Kuven

Ironia e Pjerin Ndreut me Lulzim Bashen - Foto
  • 2014-07-15

Ironia e Pjerin Ndreut me Lulzim Bashen - Foto

Transmetuar me 15072014 - 1759 Tirane 15 korrik 2014 NOAal- Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka ironizuar nje ftese te kryetarit te Partise Demokratike Lulzim Basha drejtuar atijbr br I akuzuar si nje nga deputetet e perfshire ne incidentin e ndodhur ne am

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama