Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
Basha fton Pjerin Ndreun për iftar, dje e paditi në prokurori. Plas gallata në fb
  • 2014-07-15

Basha fton Pjerin Ndreun për iftar, dje e paditi në prokurori. Plas gallata në fb

Mes të ftuarve të shumtë për një darkë Iftari, kreu i PD dhe i bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, i ka rezervvuar një ftesë edhe deputetit socialist, Pjerin Ndreu. Ftesa vjen një ditë pasi Lideri i Opozitës e paditi në Prokurinë e Përgjithshme socialistin Ndreu për dhunë në Kuven

No Pic available
  • 2014-07-15

Basha fton Ndreun në iftar. Deputeti: Këta edhe të ftojnë, dhe të denoncojnë

TIRANE - Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu, ka publikuar në rrjetin social “Facebook” një ftesë të kreut të Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, për të marrë pjesë në iftarin që ky i fundit ka organizuar javën e a

Basha fton Pjerin Ndreun në iftar. Deputeti: Këta edhe të ftojnë, edhe të denoncojnë
  • 2014-07-15

Basha fton Pjerin Ndreun në iftar. Deputeti: Këta edhe të ftojnë, edhe të denoncojnë

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu, ka marrë një ftesë nga kreu i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, për iftarin që ky i fundit ka organizuar javën e ardhshme. Këtë fakt e ka bërë të ditur vetë Ndreu, nëpërmjet një postimi në Facebook, ku shkruan: “Edhe të akuzojnë, edhe t

No Pic available
  • 2014-07-15

Basha fton Ndreun në iftar. Deputeti: Këta edhe të ftojnë, dhe të denoncojnë. Reagon Bashkia

TIRANE - Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu, ka publikuar në rrjetin social “Facebook” një ftesë të kreut të Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, për të marrë pjesë në iftarin që ky i fundit ka organizuar javën e ardhshme, me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit.Përveç

Ironia e Pjerin Ndreut me Lulzim Bashen Reagon Bashkia
  • 2014-07-15

Ironia e Pjerin Ndreut me Lulzim Bashen Reagon Bashkia

Transmetuar me 15072014 - 1759 Tirane 15 korrik 2014 NOAal- Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka ironizuar nje ftese te kryetarit te Partise Demokratike Lulzim Basha drejtuar atijbr br I akuzuar si nje nga deputetet e perfshire ne incidentin e ndodhur ne am

Ndihmës/sekretarja amerikane, takime me përfaqësuesit më të lartë të politikës
  • 2014-07-14

Ndihmës/sekretarja amerikane, takime me përfaqësuesit më të lartë të politikës

Ndihmës/sekretarja Amerikane e Shtetit, Victoria Nuland zhvilloi dje vizitën e paralajmëruar ditë më parë në vendin tonë ku u prit në takime nga përfaqësuesit më të lartë të politikës në vend. Gjatë takimit mes Presidenti Bujar Nishani dhe ndihmëssekretares amerikane u diskutua p

Reforma territoriale, Rama i përgjigjet Bashës
  • 2014-07-14

Reforma territoriale, Rama i përgjigjet Bashës

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur letrës që opozita dhe të zgjedhurit e saj vendor i dërguan në 3 korrik në lidhje me qëndrimin e tyre përsa i përket reformës administrativo-territoriale. Qëndrimin e opozitës për të nisur më parë decentralizimin e pushtetit vendor dhe për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama