Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
No Pic available
  • 2014-07-14

PD: Edi Rama urdhëron dhunënndaj opozitës dhe thellon heshtjen

Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj mazhorancës dhe kryeministrit Edi Rama për dhunën sipas saj të ushtruar nga deputetët e majtë Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu ndaj deputetit të PD Gent Strazimiri.Deputetja e PD, Majlinda Bregu tha se pavarësisht denoncime

Dhuna e kërcënimet, PD te Llallakallëzim për Ndokën dhe Ndreun
  • 2014-07-14

Dhuna e kërcënimet, PD te Llallakallëzim për Ndokën dhe Ndreun

Të tjera rreth shkrimit PD: Rama urdhëron dhunën dhe hesht VIDEO  PDF - KALLZIM PENAL PER RASTIN E KERCENIMIT TE L. VORPSIT  PDF - KALLZIM PENAL PER RASTIN STRAZIMIRI  TIRANE - Lideri i Partisë Demokratike Lulzim

Basha ne zyren e Llalles
  • 2014-07-14

Basha ne zyren e Llalles

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, bashkë me deputetët Eduart Halimi dhe Arben Ristani, takuan të hënën prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla, të cilit i dorëzuan dy kallëzime kundër deputetëve socialistë Arben Ndok

No Pic available
  • 2014-07-14

Basha: Krimi, dhuna dhe brutaliteti kanë pushtuar shtetin

Bashan në Kuvendin Zgjedhor në Durrës ka theksuar në fjalën e tij se dhuna dhe krimi kanë pushtuar shtetin.  Duke u ndalur në kërcënimin me jetë që iu bë deputetit demokrat Gent Strazimiri një dite më parë në parlament, zoti Basha tha se ky është agresion që i bëhet fjalës së

PD dy kallezime per dhunen
  • 2014-07-14

PD dy kallezime per dhunen

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, bashkë me deputetët Eduart Halimi dhe Arben Ristani, takuan të hënën prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla, të cilit i dorëzuan dy kallëzime kundër deputetëve socialistë Arben Ndok

PD kallezon Ndoken dhe Ndreun
  • 2014-07-14

PD kallezon Ndoken dhe Ndreun

brbrDeputeti i Partise Demokratike Eduart Halimi deklaroi se ne Prokurorine e Pergjithshme jane depozituar dy kallezime penale per dhunen e ushtruar ne Parlament nga deputetet Ndreu dhe Ndoka dhe ndaj Sekretarit te Grupit Strazimiri Gjithashtu Halimi beri te ditur se eshte depozituar dhe nje tjeter

No Pic available
  • 2014-07-14

Spaho në Ora News: Rama kërkon ti mbysë zërin opozitës, për të PD është fasadë

Deputeti i PD-së Edmond Spaho tha se opozita është e shqetësuar, pasi Kryeministri Rama kërkon ta kthejë atë në një fasadë, për të mbytur zërin e opozitës. Sipas tij Rama ka krijuar një strukturë brenda grupit parlamentar, e cila synon ushtrimin e dhunës ndaj PD-së. Ai përmendi ra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama