Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
Rama, letër Bashës: Ulemi  në tryezë për hartën brenda 31  korrikut
  • 2014-07-13

Rama, letër Bashës: Ulemi në tryezë për hartën brenda 31 korrikut

Reforma Afati Drafti përfundimtar i Komisionit të Posaçëm për Reforma Administrativo-Territoriale pritet të miratohet në Kuvend në seancën e 31 korrikut. Harta e re Ndër pesë variantet e propozuara nga mazhoranca, komisioni Fino po shqyrton dy prej tyre, atë që parashikon një ndarje t

Basha pret ne takim Ndihmes Sekretaren amerikane Victoria Nuland
  • 2014-07-13

Basha pret ne takim Ndihmes Sekretaren amerikane Victoria Nuland

0 brbr brbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti sot pasdite ne takim Ndihmessekretaren ameri

Basha takon Nuland: Rama ka ngritur në Kuvend një strukturë dhune
  • 2014-07-13

Basha takon Nuland: Rama ka ngritur në Kuvend një strukturë dhune

Ndihmës Sekretarja amerikane e Shtetit për Çështjet Europiane dhe Euro-aziatike Victoria Nuland në vijim të vizitës në Shqipëri zhvilloi një takim me Kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha. Ndërsa vlerësoi arritjen e Shqipërisë në marrjen e statusit të vendit kandidat si sh

Gent Strazimiri:Nuk ka asgjë që më tremb, Përballë kemi mafian
  • 2014-07-13

Gent Strazimiri:Nuk ka asgjë që më tremb, Përballë kemi mafian

TIRANË - Deputeti i PD, që u përfshi pak ditë më parë në incidentit te Parlamenti, Gent Strazimiri është shprehur përmes rrjetit social “Facebook” se nuk ka asgjë që e tremb, apo që ta detyrojë të tërhiqet pa

Nishani flet për sfidat e drejtësisë 
  • 2014-07-13

Nishani flet për sfidat e drejtësisë "Jo influenca politike në gjyqësor"

Të tjera rreth shkrimit Meta-Nuland: Shkupi të zbatojë Ohrin Basha: Strukturë kriminale në Kuvend VIDEO TIRANE -  Ndihmëssekretarja amerikane e Shtetit për Çështjet e Evropës dhe Euro-Azisë, Viktoria Nuland tak

VIDEOLAJM/ Berisha zbulon: Shiheni, ja si e urdhëroi Rama goditjen e Strazimirit
  • 2014-07-13

VIDEOLAJM/ Berisha zbulon: Shiheni, ja si e urdhëroi Rama goditjen e Strazimirit

Tiranë - Partia Demokratike ka ndjekur dhe filmuar lëvizjet e Kryeministrit Rama gjatë seancës parlamentare, në të cilën sipas saj, u urdhërua goditja e deputetit demokrat Genti Strazimiri. Vetë ish-Kryeministri Berisha ka publikuar video-lajmin për të demaskuar, Ramën, si organizatorin

A e nxiti Edi Rama përleshjen fizike në Kuvendin e Shqipërisë? (Video)
  • 2014-07-13

A e nxiti Edi Rama përleshjen fizike në Kuvendin e Shqipërisë? (Video)

Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Edi Ramën për nxirjen e konfliktit fizik në Kuvendin e Shqipërisë ndërmjet deputetit demokrat, Strazimi dhe atij socialist, Ndoka. Lexojeni postimin e plotë të Berishës në Facebook dhe shikojeni videon e postu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama