Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
PD: Deputetët Prenga dhe Ndoka, me të shkuar kriminale
  • 2014-07-12

PD: Deputetët Prenga dhe Ndoka, me të shkuar kriminale

Zëdhënësja e Partisë Demokatike, Laura Vorpsi denoncoi sot goditjen e deputetit Strazimiri dhe pyeti publikisht Kryeministrin për të kaluarën kriminale të deputetëve Ndoka e Prenga. Partia Demokratike bën transparencë mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në Kuvend, pasi Edi Rama, jo ve

Sherri në Parlament, Byroja merr masa për tre deputetët
  • 2014-07-12

Sherri në Parlament, Byroja merr masa për tre deputetët

Incidenti i ndodhur një ditë më parë në ambientet e Kuvendit të Shqipërisë, gjatë seancës plenare, ka bërë që me kërkesë të Kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta të mblidhet byroja parlamentare. Gjatë mbledhjes së Byrose, Meta u shpreh se pasi është njohur me informacionin e paraqit

PD: Masa disiplinore ndaj Strazimirit, e turpshme
  • 2014-07-12

PD: Masa disiplinore ndaj Strazimirit, e turpshme

Partia Demokratike reagoi pas vendimit të Byrosë së Kuvendit për të dënuar dy deputetë socialistë, Pjerin Ndreu dhe Arben Ndoka me 3 dhe 7 ditë përjashtim dhe deputetin demokrat, Genti Strazimiri me vërejtje. Sipas PD, kjo është një masë e turpshme. Dyshja Rama- Meta lanë duart so

PD publikon dosjen e deputetit Ndoka, i dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni
  • 2014-07-12

PD publikon dosjen e deputetit Ndoka, i dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni

Tiranë- Partia Demokratike publikoi sot dokumentet zyrtare të dënimit nga Gjykata e Romës të deputetit Arben Ndoka nën akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit në rrethana rënduese dhe heqje të paligjshme të lirisë së personit. Deputeti demokrat Arben Ristani në një dalje për mediat

No Pic available
  • 2014-07-12

Byroja përjashton Ndreun e Ndokën, vërejtje Strazimirit

Grushtet në Kuvend Shihen pamjet filmike të sherrit. PD: Rama-Meta, vendim i turpshëm dhe larje duarsh Herion Mesi Byroja e Kuvendit të Shqipërisë ndëshkon dy deputetët socialistë, Pjerin Ndreu dhe Arben Ndoka, për shkak të përleshjes së bërë të enjten e shkuar me deputetin e PD-së,

Basha bën sërish apel për protesta të PD
  • 2014-07-12

Basha bën sërish apel për protesta të PD

Durrës Të mos na pushtojë e keqja, të ngrihemi, të ndalim kërcënimin nga Rilindja e së keqes! Pas vendimit të së enjtes për ndërprerjen e marrëdhënieve me Parlamentin, Partia Demokratike kërkon të bëhet e dëgjueshme përmes tubimeve popullore. Nga Durrësi, ku mori pjesë në kuven

Vorpsi: Ndoka e Prenga, të inkriminuarit e Ramës
  • 2014-07-12

Vorpsi: Ndoka e Prenga, të inkriminuarit e Ramës

Reagon Prenga: Ftoj Laurën, Lulin e Strazimirin të shkojmë bashkë në Itali Përmes zëdhënëses së saj Laura Vorpsi, Partia Demokratike denoncoi dje goditjen e deputetit të saj Gent Strazimiri, duke akuzuar Kryeministrin Rama, se në Parlament ka futur persona të lidhur me krimin, të cilë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama