Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
Deputeti Ndoka perjashtohet 7 dite nga Parlamenti
  • 2014-07-12

Deputeti Ndoka perjashtohet 7 dite nga Parlamenti

0 brbr brbrByroja e Kuvendit denoi me 7 dite perjashtim deputetin e Partise Socialiste Arben Ndoka i cili

PD: Arben Ndoka i dënuar për prostitucion, ja dokumentat që vërtetojnë se ka qenë në burg
  • 2014-07-12

PD: Arben Ndoka i dënuar për prostitucion, ja dokumentat që vërtetojnë se ka qenë në burg

Tiranë- Partia Demokratike publikoi sot dokumentet zyrtare të dënimit nga Gjykata e Romës të deputetit Arben Ndoka nën akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit në rrethana rënduese dhe heqje të paligjshme të lirisë së personit. Deputeti demokrat Arben Ristani në një dalje për mediat

Konflikti fizik masa disiplinore deputeteve
  • 2014-07-12

Konflikti fizik masa disiplinore deputeteve

Byroja parlamentare ka marrë masa disiplinore ndaj tre deputetëve të përfshirë në incidentin e së enjtes në Kuvend: Gent Strazimiri, Pjerin Ndreu dhe Arben Ndoka. Byroja vendosi masë “vërejtje” për deputetin e PD-së, Ge

Basha: Të ngrihemi të ndalim të keqen, duan ta përballin Shqipërinë me realitetin sirian
  • 2014-07-12

Basha: Të ngrihemi të ndalim të keqen, duan ta përballin Shqipërinë me realitetin sirian

Dhuna dhe krimi kanë pushtuar sheshet dhe politikën. 300 ditë më parë filloi e keqja me rrënimin e policisë, vazhdoi me rrënimin e ekonomisë,  vazhdoi me rrënimin dhe kapjen e institucioneve, me narkotrafikun, me dhunën dhe vulgaritetin kryeministror, me vrasjet mafioze dhe eleminimet

Byroja e kuvendit denon Ndreun dhe Ndoken
  • 2014-07-12

Byroja e kuvendit denon Ndreun dhe Ndoken

brbrByroja e Kuvendit ka marre masa ndaj tre deputeteve te perfshire ne sherrin e te enjtes ne ambientet e Parlamentit Deputeti i PS Arben Ndoka perjashtohet 7 dite nga Kuvendi Pjerin Ndreu 3 dite ndersa deputeti demokrat Gent Strazimiri ka marre nje verejtje Ne mbledhjen e byrose ka munguar opozita

No Pic available
  • 2014-07-12

PD: Rama-Meta, lanë duartsot me një vendim të turpshëm

TIRANE- Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Byrosë Parlamentare, duke e cilësuar “një vendim të turpshëm”. Sipas PD, ky vendim i Byrosë së Kuvendit është një tjetër fakt në vijimësi se Parlamenti ësht&eu

No Pic available
  • 2014-07-12

Incidenti, përjashtohen Ndreu e Ndoka, paralajmërohet Strazimiri

Të tjera rreth shkrimit PD: Lanë duart me një vendim të turpshëm Vorpsi: Deputetin e kërcënuan me jetë VIDEO Ndoka: PD më quajti kriminel, por më kishte emëruar drejtor Cfare ndodhi dje ne Parlament TIRANE - P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama