Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
No Pic available
  • 2014-07-12

Basha:Krimi ka pushtuar shtetin të ngrihemi për të ndalur të keqen

Të tjera rreth shkrimit Zgjidhet kreu i ri i PD Vlorë VIDEO DURRËS - “Dhuna dhe krimi kanë pushtuar sheshet dhe politikën” –shprehet Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nga Durrësi ku mori

PD Arben Ndoka i denuar ne Itali
  • 2014-07-12

PD Arben Ndoka i denuar ne Itali

Partia Demokratike ka publikuar një dosje që përmban tre dokumenta, që vërtetojne sipas saj, kryrjen e dënimit me burg nga deputeti socalist Arben Ndoka, që agresoi fizikisht dhe kanosi me jetë të enjten në Parlament deputetin e opozites, Gent Strazi

Nishani takon Nuland: Sfidë për gjyqësorin, ruajtja nga influenca politike
  • 2014-07-12

Nishani takon Nuland: Sfidë për gjyqësorin, ruajtja nga influenca politike

TIRANË- Zëvendës sekretarja amerikane për Evropën dhe Euroazinë, Victoria Nuland nisi sot një vizitë zyrtare në Shqipëri. Fillimisht ajo u takua me Presidentin e Vendit Bujar Nishani, ndërsa më pas me kryeparlamentarin Ilir Meta, kreun e PD-së Lulzim Basha dhe kryeministrin Edi Rama

Basha takon Nuland Vendosmeri per te mbrojtur shtetin ligjor dhe demokracine
  • 2014-07-12

Basha takon Nuland Vendosmeri per te mbrojtur shtetin ligjor dhe demokracine

Transmetuar me 12072014 - 1939 Foto arkiv Lulzim Basha PUBLICITET Tirane 12 korrik 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim ka shprehur vendosmerine e tij dhe te Partise Demokratike per te qendruar fuqishem ne mbrojtje te vler

No Pic available
  • 2014-07-12

Basha Nuland: Presioni i qeverisë mbi drejtësinë, një alarm për stabilitetin në Shqipëri

Tiranë Kryebashkiaku Lulzim Basha i ka deklaruar sot, N/Sekretares Amerikane Victoria Nuland, që po viziton Tiranën zyrtare, se presionet që po ushtron Qeveria për të kapur drejtësinë në vend, janë një këmbanë alarmi për stabilitetin në vend. Gjatë një takimi që ka zgjatur përtej

Nuland takon Nishanin, Metën e Bashën: SHBA mbështetje Shqipërisë për integrimin
  • 2014-07-12

Nuland takon Nishanin, Metën e Bashën: SHBA mbështetje Shqipërisë për integrimin

TIRANË- Zëvendës sekretarja amerikane për Evropën dhe Euroazinë, Victoria Nuland nisi sot një vizitë zyrtare në Shqipëri. Fillimisht ajo u takua me Presidentin e Vendit Bujar Nishani, ndërsa më pas me kryeparlamentarin Ilir Meta, kreun e PD-së Lulzim Basha dhe kryeministrin Edi Rama

No Pic available
  • 2014-07-12

BashaNuland: Presioni i qeverisë mbi drejtësinë, alarm për stabilitetin në Shqipëri

Tiranë Kryebashkiaku Lulzim Basha i ka deklaruar sot, N/Sekretares Amerikane Victoria Nuland, që po viziton Tiranën zyrtare, se presionet që po ushtron Qeveria për të kapur drejtësinë në vend, janë një këmbanë alarmi për stabilitetin në vend. Gjatë një takimi që ka zgjatur përtej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama