Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
Nuland takon Nishanin, Ramën, Metën e Bashën: SHBA mbështetje për integrimin
  • 2014-07-12

Nuland takon Nishanin, Ramën, Metën e Bashën: SHBA mbështetje për integrimin

TIRANË- Zëvendës sekretarja amerikane për Evropën dhe Euroazinë, Victoria Nuland nisi sot një vizitë zyrtare në Shqipëri. Fillimisht ajo u takua me Presidentin e Vendit Bujar Nishani, ndërsa më pas me kryeparlamentarin Ilir Meta, kreun e PD-së Lulzim Basha dhe kryeministrin Edi Rama

Sherr Strazimiri-Ndreu PD le Kuvendin Rama Jemi kunder cdo lloj dhune
  • 2014-07-11

Sherr Strazimiri-Ndreu PD le Kuvendin Rama Jemi kunder cdo lloj dhune

Transmetuar me 10072014 - 1310 Foto ilustruese Lajme te lidhuraVIDEO FJALIMI QE PASOI SHERRINVIDEODhune ne korridoret e ParlamentitVIDEO Edi Rama Duan zbardhjen e Santos harrojne XhindinVIDEO Rama teori konspirative per shperthimet-Basha Nderpresim

Strazimiri: Do fillojnë me likuidimin fizik të kundërshtarëve
  • 2014-07-11

Strazimiri: Do fillojnë me likuidimin fizik të kundërshtarëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri reagoi në rrjetin social Facebook pas incidentit të ndodhur në Kuvend. Strazimiri akuzoi mazhorancën për dhunë fizike, ndërsa shtoi se tashmë iu ka mbetur vetëm të nisin likuidimin fizik të kundërshtarëve. Së shpejti do të fillojnë me

Opozita ndërpret marrëdhëniet me Parlamentin
  • 2014-07-11

Opozita ndërpret marrëdhëniet me Parlamentin

Partia Demokratike njoftoi dje ndërprerjen e marrëdhënieve me parlamentin pas konfliktit të djeshme mes deputetëve Strazimiri dhe Ndoka. Vendimi u bë i ditur nga kryetari i PD-së, Lulzim Basha, pas përfundimit të mbledhjes së grupit parlamentar demokrat. Do ta nisim duke ndërprerë deri n

Paloka: Nuk do të mund ti mbyllni gojën opozitës
  • 2014-07-11

Paloka: Nuk do të mund ti mbyllni gojën opozitës

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka i kërkoi drejtuesit të seancës plenare nënkryetarit të Kuvendit Vangjel Dule të mos vijonte punimet e Parlamentit. Paloka duke marrë fjalën në rinisje të punimeve të seancës plare pas një ndërprerjeje prej 5 minutash pë

Berisha: Kuvendi i mbushur me kriminele, nuk ka vend per opoziten
  • 2014-07-11

Berisha: Kuvendi i mbushur me kriminele, nuk ka vend per opoziten

Një konflikt verbal mes deputetit të PD Gent Strazimiri dhe atij të PS, Pjerin Ndreu ka sjellë ndërprerjen e seancës plenare për rreth 30 minuta. Dy deputetët pas përplasjeve me fjalë në sallën e kuvendit janë konfliktuar edhe në korridoret e Kuvendit. Ndërsa Berisha tha se me këtë

No Pic available
  • 2014-07-11

Nderpritet Kuvendi, sherr mes deputeteve

Një konflikt verbal mes deputetit të PD Gent Strazimiri dhe atij të PS, Pjerin Ndreu ka sjllë ndërprerjen e seancës plenare. Dy deputetët pas përplasjeve me fjalë në sallën e kuvendit janë konfliktuar edhe në korridoret e Kuvendit. Gjatë fjalës së tij Strazimiri ka akuzuar qeverinë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama