Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
Pjerin Ndreu: Kërkoj ndjesë për incidentin, por askush nuk e njollos emrin tim
  • 2014-07-11

Pjerin Ndreu: Kërkoj ndjesë për incidentin, por askush nuk e njollos emrin tim

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu, në një postim në Facebook, kërkon ndjesë për incidentin në Kuvend me deputetin demokrat, Genti Strazimiri, por thotë se askush nuk e njollos emrin e tij dhe të familjes së tij. Dua tu kërkoj ndjesë të gjithë atyre që më njohin e që më votuan, p

No Pic available
  • 2014-07-11

Diskutohet pr/ligji “ Për tatimin mbi vlerën e shtuar”, opozita nuk merr pjesë

TIRANË-Komisioni i Ekonomisë është mbledhur ditën e sotme për të diskutuar projektligjin “Për tatimin mbi vlerën e shtuar”. Pas incidentit të djeshëm ku deputetët Strazimiri dhe Ndoka u konfliktuan me njëri- tjetrin, opozit

Rikthehet dhuna në Parlament, Strazimiri përplaset me Ndokën dhe Ndreun
  • 2014-07-11

Rikthehet dhuna në Parlament, Strazimiri përplaset me Ndokën dhe Ndreun

SHERRI Deputeti demokrat: Janë 19 socialistë të lidhur me krimin Pjerin Ndreu - Është e turpshme, zoti Arben Ndoka ka qenë drejtor drejtorie në kohën e qeverisjes së PD-së. Fisi i Ndokajve në Lezhë ka qenë shtylla kurrizore e PD-së. Si del e flet për ata njerëz që i kanë pasur der

PD-ja debaton 4 orë në mbledhje, vendos bojkotim të Parlamentit
  • 2014-07-11

PD-ja debaton 4 orë në mbledhje, vendos bojkotim të Parlamentit

Grupi i PD-së Vendimi i PD-së Pas incidentit me Strazimirin, Basha: Ndërpresim çdo marrëdhënie me strehën e krimit HERION MESI Partia Demokratike merr vendimin për të nisur bojkotimin e Parlamentit, duke e lidhur këtë qëndrim me sulmet e ushtruara ndaj deputetëve të opozitës nga mazho

No Pic available
  • 2014-07-11

Diskutohet pr/ligji “ Për tatimin mbi vlerën e shtuar”, opozita nuk merr pjesë

TIRANË-Komisioni i Ekonomisë është mbledhur ditën e sotme për të diskutuar projektligjin “Për tatimin mbi vlerën e shtuar”. Pas incidentit të djeshëm ku deputetët Strazimiri dhe Ndoka u konfliktuan me njëri- tjetrin, opozita ka vendosur të mos marrë pjesë në diskutim. G

PD Rama urdheroi dhunen ne Kuvend
  • 2014-07-11

PD Rama urdheroi dhunen ne Kuvend

Partia Demokratike ka reaguar paraditen e së premtes në lidhje me dhunën e një dite më parë në ambjentet e Parlamentit, ku deputeti Genti Strazimiri u sulmua nga deputetët e Partisë Socialiste. Në një deklaratë për mediat, z&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama