Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Meta: total 1000 / total_found 2579 / time 0.001 / keyword[0] strazimiri / docs[0] 2579 / hits[0] 5172 /
Sheshi Skënderbej hapet të shtunën, Veliaj: Ju ftojmë në një koncert madhështor
  • 2017-06-06

Sheshi Skënderbej hapet të shtunën, Veliaj: Ju ftojmë në një koncert madhështor

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka zbuluar disa nga surprizat e ceremonisë së hapjes të sheshit “Skënderbej”, të shtunën, datë 10 qershor, ora 19.30. Gjatë analizës së punës 2-vjeçare në Njësinë Nr. 4 në Tiranë, Veliaj ftoi qytetarët që të marrin pjes

Sheshi Skënderbej hapet të shtunën, koncert madhështor në Tiranë
  • 2017-06-06

Sheshi Skënderbej hapet të shtunën, koncert madhështor në Tiranë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka zbuluar disa nga surprizat e ceremonisë së hapjes të sheshit “Skënderbej”, të shtunën, datë 10 qershor, ora 19.30. Gjatë analizës së punës 2-vjeçare në Njësinë Nr. 4 në Tiranë, Veliaj ftoi qytetarët që të marrin pjes

Incident në takimin e Veliajt, dy fëmijë me bluzën Republika e Re
  • 2017-06-06

Incident në takimin e Veliajt, dy fëmijë me bluzën Republika e Re

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ishte sot në njësinë numër 4, ku bëri bilancin e institucionit që drejton. Veliaj tha se në kohë rekord bashkia ka përfunduar disa projektet shumë të rëndësishme. Ai përmendi Pazarin e Ri, i cili është shndërruar në një hapësirë moderne. Veç P

No Pic available
  • 2017-06-01

EMRAT/ Ja kandidatët për deputetë që mund të fitojnë në Tiranë

Në bazë të sondazhit të Ora News dhe IPR Marketing, këta janë deputetët që mund të fitojnë mandatin në zgjedhjet e përgjithshme të 25 qershorit në Qarkun e Tiranës. Kandidatët ePS: Qarku Tiranë Elona Gjebrea Besnik Bare Oljta Xhacka Blerian Gjylameti Pandeli Majko Saimir Tahiri Vasi

No Pic available
  • 2017-05-31

Kandidatët për deputetë që mund të fitojnë në Tiranë

Në bazë të sondazhit të Ora News dhe IPR Marketing, këta janë deputetët që mund të fitojnë mandatin në zgjedhjet e përgjithshme të 25 qershorit në Qarkun e Tiranës. Kandidatët ePS: Qarku Tiranë Elona Gjebrea Besnik Bare Oljta Xhacka Blerian Gjylameti Pandeli Majko Saimir Tahiri Vasi

No Pic available
  • 2017-05-30

Emrat e 194 kandidatëve të PD për Tiranën dhe 11 qarqet e tjera

OraNews ka siguruar edhe listën e plotë të kandidatëve të Partisë Demokratike të qarkut të Tiranës dhe të 11 qarqeve të tjera.    Qarku Tirane Ja 50 merat me të cilat PD kërkon të sigurojë fitoren në Tiranë  1. Lulzim Xhelal Basha 2. Orjola Hysni Pampuri 3. Rudina Aze

Fiks Fare/ Deputetët e opozitës, rroga dhe dieta gjatë 90 ditëve të çadrës
  • 2017-05-29

Fiks Fare/ Deputetët e opozitës, rroga dhe dieta gjatë 90 ditëve të çadrës

Deputetët e opozitës, të cilët munguan në seancat plenare në Kuvendin e Shqipërisë prej tre muajsh, kanë marrë paga, dieta, shërbime transporti, tarifë telefonie, shpenzime qiraje. Nisur edhe nga kërkesa të shumta të qytetarëve, të cilët kërkonin nëse janë paguar apo jo deputet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama