Rezultate te kerkimit per termin: +Stublla

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.809Z

Dardan Stublla, drejtor ekzekutiv i QKUK-së

Nga Express më 29 korrik 2011 në ora 17:20 Sekretari i përgjithshëm i Ministrisë së Shëndetësisë, Ilir Tolaj, ka aprovuar të premten rekomandimin e panelit intervistues për kandidatin fitues nga kandidatët që janë testuar për drejtor ekzekutiv të Qendrës Klinike Universitare të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.267Z

Lia Stublla rrethohet nga 14 meshkuj (Foto)

Lia Stublla është dizajnere mode e njohur dhe e pëlqyer për kreativitetin, shijen dhe linjën qe prezanton. Lia, së fundi ka prezantuar koleksionin e saj për vjeshtë-dimër, imazh i të cilit ishte Dafina Zeqiri, njëkohësisht bashkëpun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.810Z

Ekskluzive: Foto sesion nga Dafina Zeqiri (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas publikimit të këngës e klipit “Ndjenjë Tjetër”, duket se është angazhuar edhe në diçka tjetër. Këngëtarja Dafina Zeqiri ka realizuar një foto sesion për kreatoren e modë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.613Z

Promovohet ‘Komunikimi muzeor’

Në Bibliotekën Kombëtare dhe Universitare të Kosovës, të enjten, u bë promovimi i librit ‘Komunikimi muzeor’ i autorit Shefki Stublla. Për librin, i cili është botuar nga Shoqata Kulturore ‘Anton Pashku’, folën studiues të ndryshëm të kësaj fushe. Ata e vlerësuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.623Z

Merr frymë Kosova, e dyshuara për grip derrash vuante nga pneumonia

Autori i Lajmit: red.V. D. nga Stublla e Vitisë, e cila vdiq dje në Qendrën Klinike Universitare (QKU) të Prishtinës, nuk ishte e infektuar nga gripi i derrave, sipas analizave të para të kryera në Kosovë. Sipas zyrtarëve të Ministrisë së Shëndetësisë, besohet se ajo vuante nga pneum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.229Z

Lehtë me Daffyin

Nga Express më 31 maj 2011 në ora 07:58 Stilisjta Hyjrie Stublla, e njohur si Lia Stublla, e cila është duke u përkujdesur për veshjen e këngëtares Dafina Zeqiri, në një intervistë të shkurtë për Telegrafi.com ka treguar që të punosh me Dafinën është shumë lehtë, pasi Daffy i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.821Z

Ne Kosove nuk ka grip te derrave

Valentina Demaj, nga Stublla e Eperme, nuk ka vdekur nga gripi i derrave dhe kjo tregon se ne Kosove nuk ka deshmi se ka te infektuar nga ky virus. Kjo eshte bere e ditur nga autoritetet shendesore te Kosoves, pas analizes se trete te bere ne Londer. Kete informacion per mediat ne Kosove

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama