Rezultate te kerkimit per termin: +Stublla

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.623Z

Merr frymë Kosova, e dyshuara për grip derrash vuante nga pneumonia

Autori i Lajmit: red.V. D. nga Stublla e Vitisë, e cila vdiq dje në Qendrën Klinike Universitare (QKU) të Prishtinës, nuk ishte e infektuar nga gripi i derrave, sipas analizave të para të kryera në Kosovë. Sipas zyrtarëve të Ministrisë së Shëndetësisë, besohet se ajo vuante nga pneum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.229Z

Lehtë me Daffyin

Nga Express më 31 maj 2011 në ora 07:58 Stilisjta Hyjrie Stublla, e njohur si Lia Stublla, e cila është duke u përkujdesur për veshjen e këngëtares Dafina Zeqiri, në një intervistë të shkurtë për Telegrafi.com ka treguar që të punosh me Dafinën është shumë lehtë, pasi Daffy i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.821Z

Ne Kosove nuk ka grip te derrave

Valentina Demaj, nga Stublla e Eperme, nuk ka vdekur nga gripi i derrave dhe kjo tregon se ne Kosove nuk ka deshmi se ka te infektuar nga ky virus. Kjo eshte bere e ditur nga autoritetet shendesore te Kosoves, pas analizes se trete te bere ne Londer. Kete informacion per mediat ne Kosove

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.315Z

Dafina Zeqiri po bëhet princeshë, ja kush po e veshë (Foto)

Dafina Zeqiri mund të ndërroi "frajerët", stilin, muzikën, veshjet, por asnjëherë dizajneren e saj, Lia Stublla. Madje kësaj radhe Lia ka vendosur ta bëjë Dafin princeshë. Në një foto të postuar në Instagram, Lia bashk&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.154Z

Lia edhe për meshkuj

Dizenjatorja e modës Lia Stublla, e njohur si stilistja e këngëtares së famshme Dafina Zeqiri, tani ka filluar të krijojë edhe për meshkuj. Dizenjatorja me kreativitet dhe shije speciale dhe avangarde, edhe më herët kishte dizajnuar për meshkuj, pos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.779Z

Adelina Berishes i shitet idea e vjedhur

A ka mbetur pak kreativitet origjinal në kokat e njerëzve tanë, apo...? Të gjithë komentuan dukejn e këngëtares Adelina Berisha në klipin e ri që sapo është xhiruat. U duk se Adelina po vinte shumë këndshëm, femërore dhe el

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.029Z

Beatrix Ramosaj, sjell hitin "Endrrat behen realitet"

Kengetarja shqiptare, Beatrix Ramosaj, ka lancuar klipin e kenges "Endrrat behen realitet" nje version shqip i kenges origjinale hit "Dreams Come True". Kenga, e cila ishte tashme hit pa e publikuar klipin, eshte realizuar nga produksioni kosovar "Pulla", kurse tekstin e versionit shqip e ka shkruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama