Rezultate te kerkimit per termin: +Stublla

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.821Z

Ne Kosove nuk ka grip te derrave

Valentina Demaj, nga Stublla e Eperme, nuk ka vdekur nga gripi i derrave dhe kjo tregon se ne Kosove nuk ka deshmi se ka te infektuar nga ky virus. Kjo eshte bere e ditur nga autoritetet shendesore te Kosoves, pas analizes se trete te bere ne Londer. Kete informacion per mediat ne Kosove

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.315Z

Dafina Zeqiri po bëhet princeshë, ja kush po e veshë (Foto)

Dafina Zeqiri mund të ndërroi "frajerët", stilin, muzikën, veshjet, por asnjëherë dizajneren e saj, Lia Stublla. Madje kësaj radhe Lia ka vendosur ta bëjë Dafin princeshë. Në një foto të postuar në Instagram, Lia bashk&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.154Z

Lia edhe për meshkuj

Dizenjatorja e modës Lia Stublla, e njohur si stilistja e këngëtares së famshme Dafina Zeqiri, tani ka filluar të krijojë edhe për meshkuj. Dizenjatorja me kreativitet dhe shije speciale dhe avangarde, edhe më herët kishte dizajnuar për meshkuj, pos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.779Z

Adelina Berishes i shitet idea e vjedhur

A ka mbetur pak kreativitet origjinal në kokat e njerëzve tanë, apo...? Të gjithë komentuan dukejn e këngëtares Adelina Berisha në klipin e ri që sapo është xhiruat. U duk se Adelina po vinte shumë këndshëm, femërore dhe el

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.029Z

Beatrix Ramosaj, sjell hitin "Endrrat behen realitet"

Kengetarja shqiptare, Beatrix Ramosaj, ka lancuar klipin e kenges "Endrrat behen realitet" nje version shqip i kenges origjinale hit "Dreams Come True". Kenga, e cila ishte tashme hit pa e publikuar klipin, eshte realizuar nga produksioni kosovar "Pulla", kurse tekstin e versionit shqip e ka shkruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.402Z

Befasohet Dafina, merr dhuratë në mëngjes (FOTO)

Dafina Zeqirin e ka befasuar dikush në mëngjes. Këngëtarja e njohur e estradës e ka marrë një dhuratë nga një mike e saj e dashur. Dizajnerja, Lia Stublla i ka bërë një dhuratë në mëngjes e cila e ka bërë të nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.986Z

Ç’ka po bën Adelina Berisha në Tiranë?

Adelina Berisha sot ka udhëtuar për Shqipëri. Këngëtarja gjendet në Tiranë për të xhiruar klipin e këngës së re. Berisha, që deri më tani ka sjellur disa këngë ritmike, këtë herë vjen me një kën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama