Rezultate te kerkimit per termin: +Studio

Total: 6786
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.292Z

FSHF dy studio avokatie nderkombetare

e Shtune 18 Tetor 20141315 pm Federata Shqiptare e Futbollit ka pajtuar dy studio avokatie nderkombetare prestigjioze per te pergatitur dosjen me te cilen do te mbrohen ne UEFA nga akuzat per braktisje ndeshjeje por edhe per te kerkuar me te drejte tri piket ne tavoline Burime p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.900Z

Studio e hapur në T.I.C.A

Një studio e hapur e programit AIRLAB e cila për 2012-ën ka si temë Ri-krijimin si strategji artistike, mbahet nesër ora 19:00 nga artistët pjesëmarrës të rezidencës (T.I.C.A). Vahida Ramujkic (Serbi), Armando Lulaj (Shqipëri) dhe Astrit Ismaili (Kosovë) flasin për kërkimet dhe idetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.550Z

Dafina Zeqiri rikthehet ne Studio

Pasi që ka përfunduar koncertet e sezonës verore, këndgëtarja Dafina Zeqiri sic duket është kthyer përseri ne studio, që ta përgatis projektin e saj më të ri. Në rrjetin social Instagram vetë këngëtarja ka postuar disa v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.320Z

FSHF mbrohet me dy studio ndërkombëtare

Federata Shqiptare e futbollit ka pajtuar dy studio avokatie ndërkombëtare prestigjioze për të përgatitur dosjen me të cilën do të mbrohen në UEFA nga akuzat për braktisje ndeshjeje, por edhe për të kërkuar me të drejtë tri pikët në tavolinë. Burime pranë institucionit të futbol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.524Z

Elvana Gjata e mbyllur ne studio

0 brbr brbrKohet e fundit kane qene te shpeshta fotot e kengetares Elvana Gjata e mbyllur ne studio muzikorebrbr brbrNdryshe nga shume kengetare te tjera qe publikojne foto nga evente te ndryshme apo pjese nga xhirimet Elvana thjesht ka treguar se i eshte futur punes per kengen e rradhesbrbr brbrKe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.493Z

Rihanna shkon në studio pa reçipeta (FOTO)

Rihanna, vazhdimisht gjen ndonjë mënyrë për të tërhequr vëmendje. Këngëtarja është fotografuar gjatë arritjes në studion incizuese në Los Angeles, e veshur me një fustan elegant, por pa reçipeta. Pas kësaj, menjëherë është shfaqur në kopertinat e gazetave dhe rev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.642Z

Tiranë, prostitucion virtual në 12 studio të paligjshme

Fiks Fare: Punësojnë vajza me turne, favore seksuale me klientë të huaj nëpërmjet chat-it Një numër i madh vajzash shqiptare punojnë nëpër studio të paregjistruara dhe kryejnë seks virtual nëpërmjet chat-it. Në Shqipëri janë duke funksionuar disa studio që punësojnë vajza, të c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama