Rezultate te kerkimit per termin: +Suite

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.170Z

Celulari trete, marreveshje e re per internetin

Kompania e trete e sherbimeve celulare “Eagle Mobile” ne Shqiperi, e cila pritet te aktivizoje sherbimet me 13 mars te ketij viti ka selektuar sherbimet e internetit me standardet, Amdocs Compact Convergence suite. Me kete teknologji ofrohet inovacioni i fundit ne sherbime ka deklaruar nje dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.846Z

Google SHBA favorizon Microsoft

Google ka hedhur ne gjyq Departamentin e Brendshem me akuzen se ka publikuar nje ndalim te gares per furnizimin e sherbimeve e-mail qe favorizon Microsoft. Lajmi eshte bere i ditur nga te perditshmet kryesore amerikane.Sipas Google ndalimi i sherbimeve postare dhe bashkepunimit online esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.093Z

Me pushime mes yjeve

Në pamje të parë mund të flasësh për një konkurrencë tregu dhe çmime të arsyeshme. Kush ka prenotuar në "Hotel Galactic Suite", hotelin e parë në hapësirë, ka ngelur i kënaqur, sepse e ka gjetur me një çmim më të mirë se pionieri i udhëtimeve turistike mes yjeve, multimiliarder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.735Z

Luks i pastër: Hyni në panairin e jahteve

Më shumë se 33 mijë njerëz pritet të jenë të pranishëm në panairin e jahteve që hapet javën që vjen në Monako. Shfaqja zgjat katër ditë në historikun Port Hercule. Edicioni i 25-të vjen sërish luksoz, duke mbledhur disa nga jahtet më të bukur dhe më të shtrenjtë në botë. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.864Z

Afezollet ne koncert

Me 25 shkurt ora 19.00 ne Akademine e Arteve Orkestra Simfonike mban nje koncert nen drejtimin e dirigjentit Petrika Afezolli. Interpretohen pjeset Skerco per Orkester Simfonike kompozim i Thoma Gaqit Koncert per piano dhe Orkester nr 5. op 75 nga Bethoven dhe Suite Simfonike Sheherazade op 35 Korsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.193Z

Haydn, Chopin dhe Debussy në Akademinë e Arteve

Në vazhdim të stinës koncertore të studentëve të Akademisë së Arteve, pianistja e re Silvana Skënderi do të japë sot një koncert recital në sallën e madhe të koncerteve të Akademisë, ditën e mërkure. Silvana Skënderi do të luajë grand sonatën e Josepf Haydn, sonatën Nr. 2, op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.315Z

Hakmerret Anglia le pa hotel Sep Blaterin

Kryetari i Bashkise se Londres Boris Xhonson ka zgjedhur nje menyre shume origjinale per tu hakmarre ndaj FIFA-s pasi keta te fundit tradhtuan kandidaturen e Anglise per te organizuar Boterorin e 2018-es. Xhonson ka anuluar rezervimin e hotelit luksoz ku Blater pritej te qendronte gjate zhvillimit t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama