Rezultate te kerkimit per termin: +Sula

Total: 2988
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.282Z

FSHF: Dashnor Sula rrezikon përjashtimin

TIRANE- Deputeti i Peqinit Dashnor Sula, rezikon të dënohet nga Federata Shqiptare e Futbollit në rast se në procesverbalit e vëzhguesit të federatës që ka ndjekur ndeshtjen e futbollit Shkumbini-Peqini, është shënuar se të shtënat me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.903Z

FSHF denon Shkumbinin Sula Vendimi prapavije politike

Deputeti Dashnor Sula ka reaguar pas dënimit të dhënë nga Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit, duke e quajtur jo vetëm të padrejtë, por edhe një hakmarrje politike Për të është një dënim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.409Z

Sula kritika Topit Shehu kandidature e nxituar

Kandidatura njihet si nje nga mbeshtetesit e Presidentit Deputeti demokrat Tryeza per reformen ne drejtesi show mediatik Shtohen radhet e demokrateve kunder kandidatures se propozuar nga Presidenti i Republikes Bamir Topi per te kryesuar Kontrollin e Larte t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.336Z

Dhuna në stadium, Prokuroria: Dashnor Sula përdori armë lodër

TIRANË- Arma e përdorur në stadium në ndeshjen mes Shkumbinit dhe Elbasanit ka qënë lodër. Në këtë përfundim ka dalë Prokuroria e qytetit të Elbasanit në raportin e saj pë incidentin e ndodhur në fushën e gjelbërt të Peqinit.Ndërkohë, në raportin e vëzhguesve dhe të arbitrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.957Z

Lirohet nga detyra zv/ministrja e Mirëqenies Sociale Gentiana Sula

Këshilli i Ministrave miratoi lirimin nga detyra të Gentiana Sula si zëvendësministër i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë. Kjo i hap rrugë votimit në Parlament në seancë plenare kandidaturës së saj për në Autoritetin për Informim mbi dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit 1944-1990. Zonja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.683Z

Gentiana Sula, në krye të Autoritetit për Hapjen e Dosjeve

Parlamenti ka votuar me 69 vota pro dhe 1 abstenim si Kryetare të Autoritetit për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, Gentiana Sula. Autoriteti që do hapë dosjet përbëhet nga kryetarja Gentiana Sula, ndërsa anëtarë do të jenë Altin Hoxha, Mariglen Kasmi, Daut Gumeni dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.181Z

Plumbat në Peqin, Braçe: Të hetohet, Sula: Lë mandatin

Të tjera rreth shkrimit Në Kukës, dy futbollistë goditen me thikë Rama: Në Shqipërinë e Saliut deputeti qëllon me armë TIRANE- Deputeti demokrat Dashnor Sula deklaroi dje në një prononcim për tv Vizion Plus se ishte gati të dorëzonte mandatin nëse vërtetohej se kis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama