Rezultate te kerkimit per termin: +Sula

Total: 2988
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.409Z

Sula kritika Topit Shehu kandidature e nxituar

Kandidatura njihet si nje nga mbeshtetesit e Presidentit Deputeti demokrat Tryeza per reformen ne drejtesi show mediatik Shtohen radhet e demokrateve kunder kandidatures se propozuar nga Presidenti i Republikes Bamir Topi per te kryesuar Kontrollin e Larte t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.336Z

Dhuna në stadium, Prokuroria: Dashnor Sula përdori armë lodër

TIRANË- Arma e përdorur në stadium në ndeshjen mes Shkumbinit dhe Elbasanit ka qënë lodër. Në këtë përfundim ka dalë Prokuroria e qytetit të Elbasanit në raportin e saj pë incidentin e ndodhur në fushën e gjelbërt të Peqinit.Ndërkohë, në raportin e vëzhguesve dhe të arbitrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.957Z

Lirohet nga detyra zv/ministrja e Mirëqenies Sociale Gentiana Sula

Këshilli i Ministrave miratoi lirimin nga detyra të Gentiana Sula si zëvendësministër i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë. Kjo i hap rrugë votimit në Parlament në seancë plenare kandidaturës së saj për në Autoritetin për Informim mbi dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit 1944-1990. Zonja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.683Z

Gentiana Sula, në krye të Autoritetit për Hapjen e Dosjeve

Parlamenti ka votuar me 69 vota pro dhe 1 abstenim si Kryetare të Autoritetit për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, Gentiana Sula. Autoriteti që do hapë dosjet përbëhet nga kryetarja Gentiana Sula, ndërsa anëtarë do të jenë Altin Hoxha, Mariglen Kasmi, Daut Gumeni dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.181Z

Plumbat në Peqin, Braçe: Të hetohet, Sula: Lë mandatin

Të tjera rreth shkrimit Në Kukës, dy futbollistë goditen me thikë Rama: Në Shqipërinë e Saliut deputeti qëllon me armë TIRANE- Deputeti demokrat Dashnor Sula deklaroi dje në një prononcim për tv Vizion Plus se ishte gati të dorëzonte mandatin nëse vërtetohej se kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.901Z

Dashnor Sula dënohet vetëm me 10 ndeshje larg stadiumit

Share Dashnor Sula duket se ja ka hedhur edhe kësaj here. Pavarësisht se ai arriti në një veprim ekstrem, duke gjuajtur me pistoletë në dhomat e zhveshjes (e padëgjuar në asnjë vend të botës për një deputet), Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që ta dënojë atë vetëm me 10

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.583Z

Dashnor Sula: Basha është numri dy pas Berishës

Deputeti demokrat, Dashnor Sula, në një intervistë për një të përditshme, ka vlerësuar Bashën si numrin dy në PD pas Sali Berishës. Sula tha se Basha ka një karrierë përpara dhe është në gjysëm të rrugës. Ai u shpreh se atë e presin suksese edhe më të mëdha. Basha ka treguar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama